«День народження з особливим подарунком»

«День народження з особливим подарунком» (СТРОК ДІЇ АКЦІЇ ЗАВЕРШЕНО)

Офіційні правила Акції

1.ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавський завод продтоварів "Світанок". Адреса Організатора: 36011, м. Полтава, вул. Карла Лібкнехта, 52.

2.ПЕРІОД ПРОВЕДЕНЯ АКЦІЇ

Акція триває з 15 жовтня 2013 до 30 червня 2014 рр.

3.ПРАВО УЧАСТІ

Беручи участь у Акції, учасник підтверджує, що згоден із Офіційними Правилами. Усі учасники повинні дотримуватися умов, що визначені цими Правилами акції, з якими можна ознайомитись на сайті www.svitanok.com.ua, додаткова інформація за телефонами (05322) 7-47-50, (0532) 65-19-16, (067) 545-50-82, (066) 755-08-68 .

Участь у Акції здійснюється шляхом оформлення замовлення на доставку бутильованої води відповідно до Офіційних правил Акції через веб-сайт за наступним посиланням (www.svitanok.com.ua/dostavka_vody) в період проведення Акції її Учасником у переддень, в день або протягом наступного дня після Дня народження. Під час заповнення необхідних даних для оформлення замовлення у графі "Зауваження" необхідно обов’язкового зазначити
«День народження – з особливим подарунком»

4.ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1 Учасником Акції стає будь-яка особа, день народження якої припадає у переддень, в День народження учасника або наступного дня після Дня народження учасника, який здійснює замовлення відповідно до цих Офіційних правил (підтвердженням є обов’язкове надання фотокопії (ксерокопії) паспорту або свідоцтва про народження при отриманні Подарунку представнику Організатора акції) в період проведення Акції, який визначений п. 2 цих Правил.

4.2 Під подарунком розуміється можливість отримання 18,9 л (1 бутиль) води питної «Полтавська Джерельна» за 1,00 грн., а також придбання помпи механічної за спеціальною акційною ціною 1,00 грн.

- якщо особа (учасник акції) користується послугою доставки води (постачальник неважливий) – здійснюється обмін порожньої полікарбонатної тари на повну;

- якщо особа (учасник акції) не користується послугою доставки води – умова отримання подарунку виконується наступним чином: необхідно сплатити вартість тари (1 бутиль полікарбонатний, об’ємом 18,9 л — 70,00грн.), який переходить у власність учасника акції.

Інші акції