«Полтавська Джерельна» — вода, що надихає

Зустрічайте!

Фотоконкурс від ТОВ "Світанок" - "Полтавська Джерельна" — вода, що надихає..."


Надсилай фото з "Полтавською Джерельною" - вигравай фотоапарат Nikon Coolpix L820 та грошові винагороди!
Виробник однієї з найкращої питної води України - завод "Світанок" - з 1 вересня 2013 року оголошує фотоконкурс серед своїх споживачів "Полтавська Джерельна" - вода, що надихає...". Для того, аби стати його учасником, необхідно надіслати оригінальне, яскраве фото, на якому зображені ви, ваша родина чи друзі з питною водою "Полтавська Джерельна".
Цього разу у фотоконкурсі від заводу "Світанок" розігруватимуться грошові винагороди у розмірі 500 грн., 300 грн., 200 грн. та головний приз – фотоапарат Nikon Coolpix L820.
Тож поспішайте підтримати своє здоров’я унікальною питною водою "Полтавська Джерельна", проявити фантазію та креативність і отримати чудовий приз.
Фото можна надсилати за адресою: м.Полтава, вул. Карла Лібкнехта, 52 або на е-mail: konkurs@svitanok.com.ua, вказавши прізвище, ім’я, по-батькові та контактний номер телефону. Кількість фотографій та електронних листів від одного учасника необмежена (1 електронний лист не повинен перевищувати 10 Мб).

З Офіційними правилами Фотоконкурсу "Полтавська Джерельна" — вода, що надихає..." ви можете ознайомитись тут.

Фото, які перемогли, ви зможете переглянути на офіційному сайті ТОВ "Світанок".


***У зв’язку з численними запитаннями з приводу прийнятності тієї чи іншої фотографії для участі у Фотоконкурсі, звертаємо вашу увагу на наступне.
Основною умовою для участі фотографії у Фотоконкурсі є наявність на фотографії будь-якої продукції ТМ "Полтавська Джерельна", яка може мати нецентральне, недомінуюче місцерозташування. Наявність продукції ТМ "Полтавська Джерельна" у кадрі взагалі може бути випадковою. Також повідомляємо, що Правилами фотоконкурсу не встановлено обмеження щодо часу, місця здійснення фотографування. Тобто, фотографія може бути здійснена навіть під час святкування Нового Року, 8 Березня тощо. Головними умовами є наявність на знімку продукції ТМ "Полтавська Джерельна" та оригінальність фотографії вцілому.За підсумками фінального голосування переможцем фотоконкурсу "Полтавська Джерельна" - вода, що надихає..." є Городницька АллаПереможці за підсумками голосування серед фотографій, що прийняли участь у вересні 2013 року.
1-е місце Леся Самсонова

2-е місце Гальченко Оксана
3-е місце Анна Зубань

Переможці за підсумками голосування серед фотографій, що прийняли участь у жовтні 2013 року.
1-е місце Сергій Мошенко
2-е місце Марина Якименко


3-е місце Чопенко Дарія
Переможці за підсумками голосування серед фотографій, що прийняли участь у листопаді 2013 року.
1-е місце Сніжковська Вікторія
2-е місце Підгорна Тетяна
3-е місце Романенко ВіталійПереможці за підсумками голосування серед фотографій, що прийняли участь у грудні 2013 року.
1-е місце Городницька Алла
2-е місце Мамай Марина
3-е місце Лимар Тетяна

Інші акції