Програма «Вода в кожний дім»

Офіційні правила Програми "Вода в кожний дім" (СТРОК ДІЇ АКЦІЇ ЗАВЕРШЕНО)

1.ОРГАНІЗАТОР ПРОГРАМИ

Організатором Програми "Вода в кожний дім" є Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавський завод продтоварів "Світанок". Адреса Організатора: 36011, м. Полтава, вул. Карла Лібкнехта, 52.

2.ПЕРІОД ПРОВЕДЕНЯ ПРОГРАМИ

2.1 Програма "Вода в кожний дім" триває на території м. Полтава на регулярній основі.

2.2 Організатор залишає за собою право змінювати умови, терміни Програми, порядок видачі акційних помп та їх кількість, припиняти, скасувати проведення Програми.

3. ПРАВО УЧАСТІ

3.1 Беручи участь у Програмі, учасник підтверджує, що згоден із Офіційними Правилами. Усі учасники повинні дотримуватись умов, що визначені цими Правилами Програми, з якими можна ознайомитися на сайті www.svitanok.com.ua, додаткова інформація за телефонами:

(0532) 65-19-16, (066) 755-08-68, (096) 542-62-82.

4. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ

4.1 Залучення нових клієнтів до співпраці; популяризувати серед населення м. Полтава вживати питну воду найвищої якості у домашніх умов, піклуватися про здоров’я; користуватися послугою "Доставка води".

5. ПОРЯДОК УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

5.1 Учасник Програми - фізична особа, яка є новим Клієнтом ТОВ "Світанок", що зателефонувала за контактними номерами до Організатора, виявила бажання стати учасником Програми "Вода в кожний дім", замовила доставку бутильваної води та придбала полікарбонатний бутель.

5.2 Кожна фізична особа при купівлі у Організатора Програми полікарбонатного бутля 18,9л. та питної води "Полтавська Джерельна" 18,9л. має можливість отримати механічну помпу за акційною ціною, тобто зі знижкою 50%.

5.3 Акційні помпи можуть бути доставлені тільки в одній поставці з полікарбонатним бутлем 18,9л. та питною водою "Полтавська Джерельна" 18,9л. Доставка акційних помп окремо або в складі іншого замовлення заборонена.

5.4 Для отримання акційної помпи із 50% знижкою новий Клієнт має зробити замовлення на доставку питної води "Полтавська Джерельна", придбавши полікарбонатний бутель 18,9л. та питну воду "Полтавська Джерельна" за ціною, що буде чинною на момент такого замовлення, а також зазначити оператору або в замовленні (якщо замовлення оформлюється через веб-сайт) про бажання взяти участь у Програмі "Вода в кожний дім".

6. УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ

6.1 Учасником Програми може стати будь-який дієздатний житель м. Полтава, який досяг 18- річного віку.

6.2 Дотримання усіх умов цих Правил є обов’язковою умовою для отримання механічних помп за акційною ціною, тобто зі знижкою 50%.

7. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1 Участь в акції безкоштовна.

7.2 Беручи участь в Акції , Учасники повністю приймають ці Правила Акції та зобов’язуються їх виконувати.

7.3 Акційні помпи можуть бути отримані Учасниками тільки у відповідності та за умов цих Правил.

7.4 Своєю участю у Програмі всі Учасники підтверджують свою згоду на отримання безкоштовної інформації та рекламних матеріалів про продукцію Організатора, акцій та заходів, пов’язаних із діяльністю Організатора. Організатор Програми не несе відповідальності за подальше використання Акційної помпи. Беручи участь у Програмі, кожен Учасник тим самим підтверджує, що він ознайомився з правилами Програми та згоден з їх умовами, а також дає свою згоду на обробку/використання своїх персональних даних, з метою контактування з ним щодо Програми, дає свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Програми з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, які не суперечать чинному законодавству України.

7.5 При виникненні ситуації, в результаті якої можливе неоднозначне тлумачення цих Правил, а також виникненні будь-яких спірних питань, не врегульованих цими Правилами, рішення приймається Організатором. Рішення організатора є остаточним і перегляду не підлягає.

Інші акції