Безалкогольні напої ТОВ «Світанок»

Асортимент випускається об'ємом:  КЕГ– 50 л.
Термін зберігання: 90 днів.

Квас «Добродій»

Квас «Добродій» сворений за рецептурою квасного напою. Холодний, газований кисло-солодкий напій підвищує фізичну активність, працездатність, допомагає зняти втому.

Квас Добродій

«Лимонад»

«Лимонад» – легкий освіжаючий напій, розроблений за оригінальною рецептурою. Надзвичайно смачний і корисний. Усі складові напою – ідентичні натуральним, використовується виключно екологічна чиста сировина найвищої якості. Легко п'ється, швидко засвоюється, надовго залишає відчуття насолоди.

Лимонад Свитанок

«Байкал»

Напій «Байкал» є сильногазованим прохолодним напоєм, що має тонізуючі властивості, завдяки вмісту трав, які включаються до його складу. Виготовлений на основі екстрактів пряних трав, елеутерокока, кореня солодки, евкаліпта, кардамона, хмелю, коріандру та ін. Це поєднання прохолоди, смаку і здоров'я. Для поціновувачів вишуканих натуральних смаків.

Байкал Свитанок

«Мохіто»

«Мохіто» – смачний літній коктейль із гармонійним поєднанням освіжаючих лимону-лайму і м'ятного смаку. Прекрасно тонізує, втамовує спрагу, знімає стрес і втому, активізує увагу і пам'ять, нормалізує сон.

Мохіто

«Сітро»

"Сітро" -  смачний газований напій, відомий з дитинства. Він поєднує у собі суміш цитрусових, тому чудово освіжає в літню спеку. Напій виготовляється із інгредієнтів, ідентичних натуральним, та не містить шкідливих домішок.