Доставка води в Полтаві (ЦІНА 1 БУТИЛЯ ВОДИ ПОЛТАВСЬКА ДЖЕРЕЛЬНА™ - 45,00 ГРН., Полтавська Кришталева™ - 55,00*)

*Ціни зазначено за умови наявності у клієнта пустого полікарбонатного бутиля 18,9л. У випадку відсутності пустого бутиля, клієнт під час першого замовлення зобов'язаний придбати одноразово кількість бутилів відповідно до кількості разової поставки (вартість одного бутиля станом на 09.04.2018р. становить 140,00 грн.).

Ми з задоволенням доставимо вам питну  воду «Полтавська Джерельна» (18,9 л) і допоможемо підібрати супутнє обладнання, пов'язане з використанням бутильованої води.

Замовлення  на доставку питної води можна зробити протягом 7 днів на тиждень 24 години на добу за наступними телефонами:

Тел.: (0532) 65-19-16 (цілодобово);

МТС: (066) 755-08-68 (цілодобово);

КS: (096) 542-62-82 (цілодобово).

У неробочий час замовлення приймаються за вищезазначеними номерами телефонів в режимі автовідповідача.

У випадку, якщо Ви робите замовлення в режимі автовідповідача, назвіть прізвище (найменування юридичної особи), на яке здійснюється замовлення, контактний номер телефону, кількість бутилів, дату доставки води, а також адресу, за якою необхідно доставити воду.

Доставка питної води здійснюється:

  • понеділок- п'ятниця — з 10.00 до 19.00;
  • субота — з 10.00 до 14.00;
  • неділя — вихідний.

Замовлення на доставку питної води «Полтавська Джерельна» (18,9 л), що надійшли до 10.00 год. ранку, виконуються протягом цього ж дня, а замовлення, що надійшли після 10.00 год., доставляють на наступний робочий день. У випадку, якщо клієнт бажає отримати своє замовлення в день замовлення (якщо воно було оформлене після 10.00 год. ранку), клієнт може скористатись послугою "Позапланова доставка". Вартість послуги 20,00 грн.

Замовлення виконуються за маршрутом, що є запорукою оптимізації витрат на доставку. Саме це дозволяє зберігати вартість питної води нашого виробництва з послугою доставки на конкурентноспроможному рівні. Якщо клієнт бажає отримати своє замовлення у обумовлений час або протягом 1 години з моменту замовлення, клієнт може скористатися послугою "Експрес-доставка", вартість послуги становить 40,00 грн. 

Ви також можете замовити доставку води, заповнивши нижченаведену форму. Дані, відправлені через форму замовлення, обробляються кожні 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу, що відтепер Ви можете робити замовлення за допомогою мобільного додатку. Завантажити мобільний додаток ("Полтавська Джерельна") Ви можете у Playmarket (версія Android) та AppStore (версія iOS) або можете завантажити за наступними посиланнями:

для пристроїв Android

для пристроїв iOS

Шановні клієнти! З метою покращення рівня нашої роботи, будемо вдячні за відгуки щодо якості нашої продукції, а також якості сервісу служби доставки води в соціальній мережі Facebook. Відгуки можна залишати за наступним посиланням. Ми робимо все, щоб ставати кожен день лише кращими та досконалішими. Завчасно вдячні!

* — поля, обов'язкові для заповнення.

Кількість балонів можна ввести вручну або обрати з випадаючого списку.

Поле «Дата доставки» можна заповнити вручну або обрати дату з випадаючого календаря.

Для зручності користувачів, введені контактні дані автоматично зберігаються. Тож при наступному замовленні необхідно ввести лише кількість балонів і дату.

П.І.Б.:*
Назва юр. особи:
Телефон:*
Кількість балонів:*
Найменування води:*
Дата доставки:*
Адреса доставки:*
Зауваження:
Очистити дані