Доставка води в Полтаві (ЦІНА 1 БУТИЛЯ ВОДИ ПОЛТАВСЬКА ДЖЕРЕЛЬНА™ - 45,00 ГРН., Полтавська Кришталева™ - 55,00*)

*Ціни зазначено за умови наявності у клієнта пустого полікарбонатного бутиля 18,9л. У випадку відсутності пустого бутиля, клієнт під час першого замовлення зобов'язаний придбати одноразово кількість бутилів відповідно до кількості разової поставки (вартість одного бутиля станом на 09.04.2018р. становить 140,00 грн.).

Ми з задоволенням доставимо вам питну  воду «Полтавська Джерельна» (18,9 л) і допоможемо підібрати супутнє обладнання, пов'язане з використанням бутильованої води.

Замовлення  на доставку питної води можна зробити протягом 7 днів на тиждень 24 години на добу за наступними телефонами:

Тел.: (0532) 65-19-16 (цілодобово);

МТС: (066) 755-08-68 (цілодобово);

КS: (096) 542-62-82 (цілодобово).

У неробочий час замовлення приймаються за вищезазначеними номерами телефонів в режимі автовідповідача.

У випадку, якщо Ви робите замовлення в режимі автовідповідача, назвіть прізвище (найменування юридичної особи), на яке здійснюється замовлення, контактний номер телефону, кількість бутилів, дату доставки води, а також адресу, за якою необхідно доставити воду.

Доставка питної води здійснюється:

  • понеділок- п'ятниця — з 10.00 до 19.00;
  • субота — з 10.00 до 14.00;
  • неділя — вихідний.

Замовлення на доставку питної води «Полтавська Джерельна» (18,9 л), що надійшли до 10.00 год. ранку, виконуються протягом цього ж дня, а замовлення, що надійшли після 10.00 год., доставляють на наступний робочий день. У випадку, якщо клієнт бажає отримати своє замовлення в день замовлення (якщо воно було оформлене після 10.00 год. ранку), клієнт може скористатись послугою "Позапланова доставка". Вартість послуги 20,00 грн.

Замовлення виконуються за маршрутом, що є запорукою оптимізації витрат на доставку. Саме це дозволяє зберігати вартість питної води нашого виробництва з послугою доставки на конкурентноспроможному рівні. Якщо клієнт бажає отримати своє замовлення у обумовлений час або протягом 1 години з моменту замовлення, клієнт може скористатися послугою "Експрес-доставка", вартість послуги становить 40,00 грн. 

Ви також можете замовити доставку води, заповнивши нижченаведену форму. Дані, відправлені через форму замовлення, обробляються в робочий час кожні 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу, що відтепер Ви можете робити замовлення за допомогою мобільного додатку. Завантажити мобільний додаток ("Полтавська Джерельна") Ви можете у Playmarket (версія Android) та AppStore (версія iOS) або можете завантажити за наступними посиланнями:

для пристроїв Android

для пристроїв iOS

Шановні клієнти! З метою покращення рівня нашої роботи, будемо вдячні за відгуки щодо якості нашої продукції, а також рівня сервісу служби доставки води. Відгуки можна залишати на сторінці у Facebook за наступним посиланням та сторінці Google за посиланням. Ми робимо все, щоб ставати кожен день лише кращими та досконалішими й це не просто слова. Позитивні відгуки – надихають усю команду, а конструктивна критика – допомагає виявляти недоліки, проблеми та коригувати наші дії за необхідності.

Для більшої зручності Клієнтів служби доставки, інформацію про режим роботи служби доставки питної води в бутилях у святкові дні Ви можете отримати на сторінці Google.

* — поля, обов'язкові для заповнення.

Кількість балонів можна ввести вручну або обрати з випадаючого списку.

Поле «Дата доставки» можна заповнити вручну або обрати дату з випадаючого календаря.

Для зручності користувачів, введені контактні дані автоматично зберігаються. Тож при наступному замовленні необхідно ввести лише кількість балонів і дату.

П.І.Б.:*
Назва юр. особи:
Телефон:*
Кількість балонів:*
Найменування води:*
Дата доставки:*
Адреса доставки:*
Зауваження:
Очистити дані