Доставка води в Полтаві (ЦІНА 1 БУТИЛЯ ВОДИ - 40,00 ГРН., ДЛЯ ШКІЛ - 35,00 ГРН.)

Ми з задоволенням доставимо вам питну  воду «Полтавська Джерельна» (18,9 л) і допоможемо підібрати супутнє обладнання, пов'язане з використанням бутильованої води.

Замовлення  на доставку питної води можна зробити протягом 7 днів на тиждень 24 години на добу за наступними телефонами:

Тел.: (0532) 65-19-16 (цілодобово);

МТС: (066) 755-08-68 (цілодобово);

КS: (096) 542-62-82 (цілодобово).

У неробочий час замовлення приймаються за вищезазначеними номерами телефонів в режимі автовідповідача.

У випадку, якщо Ви робите замовлення в режимі автовідповідача, назвіть прізвище (найменування юридичної особи), на яке здійснюється замовлення, контактний номер телефону, кількість бутилів, дату доставки води, а також адресу, за якою необхідно доставити воду.

Доставка питної води здійснюється:

  • понеділок- п'ятниця — з 10.00 до 19.00;
  • субота — з 10.00 до 14.00;
  • неділя — вихідний.

Замовлення на доставку питної води «Полтавська Джерельна» (18,9 л), що надійшли до 10.00 год. ранку виконуються протягом цього ж дня, а замовлення, що надійшли після 10.00 год., зазвичай, переносяться на наступний робочий день.

Ви також можете замовити доставку води, заповнивши нижченаведену форму. Дані, відправлені через форму замовлення, обробляються кожні 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу, що відтепер Ви можете робити замовлення за допомогою мобільного додатку. Завантажити мобільний додаток ("Полтавська Джерельна") Ви можете у Playmarket (версія Android) та AppStore (версія iOS) або можете завантажити за наступними посиланнями:

для пристроїв Android

для пристроїв iOS

Шановні клієнти! З метою покращення рівня нашої роботи, будемо вдячні за відгуки щодо якості нашої продукції, а також якості сервісу служби доставки води в соціальній мережі Facebook. Відгуки можна залишати за наступним посиланням. Ми робимо все, щоб ставати кожен день лише кращими та досконалішими. Завчасно вдячні!

* — поля, обов'язкові для заповнення.

Кількість балонів можна ввести вручну або обрати з випадаючого списку.

Поле «Дата доставки» можна заповнити вручну або обрати дату з випадаючого календаря.

Для зручності користувачів, введені контактні дані автоматично зберігаються. Тож при наступному замовленні необхідно ввести лише кількість балонів і дату.

П.І.Б.:*
Назва юр. особи:
Телефон:*
Кількість балонів:*
Найменування води:*
Дата доставки:*
Адреса доставки:*
Зауваження:
Очистити дані