Бутильована вода 18,9 л (ЦІНА 1 БУТИЛЯ ВОДИ Полтавська джерельна™- 45,00 грн., ДЛЯ ШКІЛ - 40,00 грн.)

Доставка води

На ринку України доставка води приватним особам та корпоративним клієнтам не нова. В нашій країні перші компанії по доставці води з'явилися на початку 90-х років. А саме в Полтаві вперше почали доставляти питну воду з 2002 року. З'являється попит на такий продукт, а це невипадково, бо з кожним роком стан екології погіршується і люди все більше звертають увагу на якість продуктів.

Саме з 2002 року доставку питної води «Полтавська Джерельна» пропонує мешканцям Полтави завод продтоварів «Світанок». Питну воду Полтавська Джерельна™ у бутилях 18,9 л можна замовити лише у виробника і без жодних посередників. Менеджери служби доставки води у Полтаві допоможуть підібрати необхідне для вашого дому чи офісу обладнання за найнижчими в місті цінами, адже завод співпрацює з офіційними дилерами провідних виробників світу. Клієнтам запропонують доставку води у зручний час; при необхідності, нададуть всі відповідні документи та сертифікати на воду. Для нових та існуючих клієнтів проводяться цікаві акції.

Прийом і доставка замовлень

Ми з задоволенням доставимо питну воду «Полтавська Джерельна» (18,9 л) і допоможемо підібрати супутнє обладнання, пов'язане з використанням бутильованої води.

Замовлення на доставку питної води приймаються у наступному режимі:

Замовлення води* Доставка води Телефони
Понеділок - п'ятниця — з 8.00 до 17.00;
субота — з 8.00 до 10.00;
неділя — вихідний.
Понеділок - п'ятниця — з 09.00 до 19.00;
субота — з 10.00 до 14.00 (до останнього виконаного замовлення);
неділя — вихідний.
Тел.: (0532) 65-19-16 (цілодобово);
МТС: (066) 755-08-68 (цілодобово);
КS: (096) 542-62-82 (цілодобово).

* У неробочий час замовлення приймаються в режимі автовідповідача за усіма номерами телефонів. У випадку, якщо Ви робите замовлення в режимі автовідповідача, назвіть прізвище (найменування юридичної особи), на яке здійснюється замовлення, контактний номер телефону, кількість бутилів, дату доставки води, а також адресу, за якою необхідно доставити воду.

Ви також можете замовити доставку води, скориставшись формою на сайті.

Замовлення на доставку питної води «Полтавська Джерельна» (18,9 л.), що надійшли до 10.00 год. ранку, виконуються протягом цього ж дня, а замовлення, що надійшли після 10.00 год., зазвичай, переносяться на наступний робочий день.

Обладнання для бутильованої води

Диспенсер для води (без підігріву та охолодження) PD-02


Кулер настільний Hotfrost D75E

Кулер напольний Qinyuan BD-82


Кулер напольний Hotfrost V118E


Помпа механічна


Миття та санітарна обробка кулера та помпи

Дотримання мікробіологічної чистоти кулера для нагрівання та охолодження води забезпечує безпеку Вашої питної води. Існують регламентні терміни проведення миття та сантіраної обробки помп та кулерів. Саме їх дотримання є запорукою споживання клієнтами питної води у бутилях якісного та корисного продукту - питної води.

Наше підприємство пропонує Вам скористатися послугою по обробці кулера.

В цю послугу входить :

- доставка обладнання на підприємство для подальшої обробки кулера;

- видача на час проведення комплексної обробки клієнту помпи;

- миття та санітарна обробка кулера на підприємстві;

- промивка кулера  чистою питною водою.

 Миття та санітарна обробка проводиться спеціальними миючими та дезінфікуючими засобами , дозволеними МОЗ України  для використання в харчовій промисловості.


Якщо Ви не бажаєте скористатися цією послугою надаємо в користування  Інструкцію по  миттю на санітарній обробці кулера та помпи в домашніх умовах або офісі. За наступним посиланням Ви можете ознайомитись як з Інструкцією, так і з строками проведення миття та санітарної обробки.