Робити добрі справи легко

25.02.2015

Відомий на теренах Полтавщини завод продтоварів «Світанок» випускає питну воду найвищої якості під торговою маркою «Полтавська Джерельна», і відома ця вода не випадково.

Питна вода «Полтавська Джерельна» належить до найкращих питних вод України за всіма хімічними, мікробіологічними та фізичними властивостями. Потрапляючи до споживачів, вона максимально відповідає властивостям внутрішньоклітинної води організму, зберігає всі необхідні мікро-елементи та корисні речовини, які потрібні людині. Такі ви-

сновки підтверджує Український інститут екології людини. Директор інституту, професор Михайло Курик, дуже високо оцінив якість питної води «По-

лтавська Джерельна». Також висновки доводять, що за якістю ця вода перевершила такі відомі питні води, як «Моршинська», «Березівська», «Бонаква» та навіть дитячу воду «Малятко». Дослідження інституту екології людини показали, що питна вода «Полтавська Джерельна» належить до категорії питних вод найвищої якості.

Споживачі питної води «По-лтавська Джерельна» відповідально ставляться до свого здоров’я, тому й обирають для вживання воду найвищої якості. У свою чергу завод «Світанок» відповідально ставиться до процесу виготовлення, зберігання та транспортування продукції, адже споживачами питної води є різні верстви населення, серед яких і діти.

А піклуватися про майбутнє нашого суспільства — це одне з головних завдань підприємства, тому підтримка суспільних, культурних та спортивних проектів, на думку керівництва «Світанку», є невід’ємною частиною функціонування заводу. Різні всеукраїнські та регіональні танцювальні, спортивні змагання та фестивалі талановитої молоді, які відбуваються у Полтаві, не залишаються поза увагою підприємства. Традиційно підприємство допомагає танцювально-спортивному клубу «Дует», дитячо-юнацькому танцювальному центру «Ліон-Данс», танцювально-спор-тивному клубу «Альянс», Полтавському міському центру позашкільної освіти, Полтавській обласній дитячо-юнацькій спор-тивній школі «Колос», По-

лтавському обласному центру естетичного виховання учнівської молоді, велосипедній спортивній асоціації. Долучається до культурних заходів Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя, Полтавського академічного обласного театру ляльок. Навіть у скрутні часи «Світанок» знаходить можливості, аби надати благодійну підтримку дітям, спортсменам, діячам культури, театрам міста.

Завод «Світанок» розуміє важливість формування і розвитку здорового суспільства, яке ґрунтується на принципах взаємної поваги, свободи, безпеки та здоров’я кожної людини. Надаючи підтримку організаторам проектів у вигляді питної води «Полтавська Джерельна», ТОВ «Світанок» має на меті допомогти учасникам та гостям заходів вживати воду найвищої якості, яка підтримуватиме їхній організм та насичуватиме його необхідними мікроелементами.

«Щоб повірити в добро, треба почати робити його» — не забуваймо слова видатного письменника Льва Толстого, і світ навколо нас обов’язково зміниться на краще.

Наша вода — ваше здоров’я!

Ірина ПЕДОРЕНКО

Переможці Об`єднаного Кубку Федерацій

зі спортивних танців, срібні призери

Чемпіонату СГОСТУ Поліна Булейко

та Максим Соломенніков.

Учасник Відкритого любительського

кубку з велосипедних видів спорту “X-vero CUP”


Вечірня Полтава № 8 від 25.02.2015р.

Інші статті