Вода — лікар від усіх хвороб

09.01.2013

«Вода — лікар від усіх хвороб»

Чи вистачає вашому організму води

Кількість води, що міститься в організмі людини, співвідноситься з життєвими силами. Ось один із способів перевірити, чи досить у вашому організмі води. Притисніть палець до середини долоні. Потримайте його так секунд десять. Як тільки ви його відпустите, шкіра негайно розпрямиться і повернеться в початковий стан. Це значить, що води у вас в організмі досить. Якщо ж шкіра розпрямиться не відразу або на долоні на одну-дві секунди залишиться вм’ятинка, негайно випийте кілька склянок чистої води. Це значить, що організм посилає вам недвозначні сигнали.

Ось ще один невеликий тест. Хочете зрозуміти, чи вживаєте достатню кількість води і зневоднювання не загрожує вашому організму? Тоді спробуйте чесно відповісти на запитання такого короткого тесту:

1. Ви відчуваєте втому вранці, навіть якщо добре виспались?

2. Ви погано спите, часто прокидаєтеся?

3. Ви відчуваєте постійну, непереборну утому?

4. Ви не дуже витривалі фізично?

5. Ви схильні до частих змін настрою або дратівливості?

6. Ви часто простуджуєтеся?

7. Ви страждаєте алергією?

8. Ви часто напружені або почуваєте себе на грані зриву?

9. У вас часто бувають запори?

10. У вас часто болить спина або плечі?

11. У вас є проблеми з вагою?

12. Ви великий прихильник солодощів, газованих напоїв, спиртного?

Якщо ви позитивно відповіли на чотири запитання або більше, ви можливо, всупереч своїм переконанням про гарне самопочуття, страждаєте хронічним зневоднюванням! Значить, ваше тіло просить води. Прислухайтеся до нього!

Скільки потрібно пити води

Людський організм можна вподібнити до годинника із чітко налагодженим механізмом: сам організм повідомить людині, скільки йому потрібно їжі й питва, щоб не відчувати голоду й спраги. І у хворому, і в здоровому стані ми відчуємо голод, коли треба їсти, і спрагу — коли треба пити. Різним людям потрібна різна кількість води, тому що потреба у воді залежить від індивідуальних особливостей організму.

Однак лікарі не рекомендують пити багато води одразу. Коли відчуваєте спрагу, ліпше пити часто й потроху — так організм найкраще сприймає воду.

Шкідливо пити під час їжі, тому що, запиваючи, ми шкодимо природньому процесу травлення.

На обробку води шлунку потрібно всього лише 15—30 хвилин. За цей час вода розщеплюється на молекули й крізь стінки шлунку потрапляє безпосередньо в міжклітинний простір, починаючи там свій очисний вплив. Починати їсти можна через 15—30 хвилин після питва.

Найкраще пити воду з температурою 15—18оС.

Пити можна в будь-який час. Буде доречною склянка води перед сніданком, ще краще — прямо в ліжку, коли тільки прокинетеся зранку. У цьому випадку дуже швидко відновлюється водний баланс організму (природно, що за ніч настає невелике зневоднювання, адже ми кілька годин підряд не п’ємо).

Дуже корисно випивати велику склянку води на ніч перед сном, це оберігає організм від утворення каменів у нирках.

Лікує чиста вода

Можливо, інформація про те, що вода може запам’ятовувати й передавати нам інформацію про здоров’я, незвична для вас, викликає сумніви. Для таких людей повідомляємо: навіть не заряджена, не наповнена якоюсь особливою інформацією вода виявляє лікувальний ефект.

По-перше, вода діє відповідно до природних особливостей нашого організму, не виявляючи шкідливого впливу на здоров’я. Відсутність же води, навпаки, призводить до хвороб.

По-друге, лікування водою не дає побічних ефектів, не викликає звикання, словом, вода — ідеальні ліки.

По-третє, дія води на організм обумовлена її властивостями унікального розчинника.

По-четверте, вода легко виводиться з організму, несучи із собою все зайве й непотрібне, очищаючи наше тіло.

З її допомогою можна нормалізувати роботу внутрішніх органів, зміцнити природні захисні механізми, звільнитися від шлаків, що накопичилися, підвищити загальний тонус організму.

Геніальний лікар Гіппократ, якого елліни вважали напівбогом, стверджував: «Вода — лікар усіх хвороб». Ось вам думка людини, яка протягом тисяч років вважається зразком досконалого лікаря!

І якщо ставитися до води як до природних ліків, то обирати треба найкращу воду. У нашому регіоні, однозначно, «Полтавську Джерельну». Вона ідеально збалансована за лужно-мінеральним складом, добувається з підземного джерела глибиною кілька сотень метрів, що зберігає її чистоту й неперевершені природні властивості. За висновками Українського інституту екології людини, вона показана для щоденного споживання в необмеженій кількості. Це вода нашого регіону, а значить, найкорисніша саме для нас — жителів Полтавщини. Тож, згідно з теорією Гіппократа, ім’я нашого «лікаря від усіх хвороб» — «Полтавська Джерельна».

Інші статті