Питання та відповіді

У цьому розділі пропонуємо Вам ознайомитись із питаннями, які найчастіше задаються стосовно продукції, що виробляється нашим підприємством. Якщо Ви не знайшли відповіді у цьому переліку, Ви можете звернутись із запитанням за допомогою електронної пошти. Найпопулярніші питання будуть розміщуватись в цьому розділі.

1. Якими документами підтверджується якість води "Полтавська Джерельна"?

Відповідь: якість води "Полтавська Джерельна" підтверджується такими документами:

 • сертифікат якості;
 • сертифікат відповідності;
 • санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.

На підприємстві діє сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009.

2. Чи можна стати клієнтом ТМ "Полтавська Джерельна", якщо маєш в наявності свої 18,9-літрові бутелі?

Відповідь: звичайно можна. Якщо Ваші бутелі з полікарбонату і придатні для подальшого використання (не биті і чисті), то Ви просто віддаєте нам їх на обмін, підписуєте угоду та користуєтеся нашими послугами.

3. Як правильно зберігати питну бутильовану воду?

Відповідь: для того, щоб зберегти корисні властивості артезіанської води, важливо дотримуватися правил її зберігання. Не рекомендується тримати ємності з водою на підвіконні, під прямими сонячними променями. Питній воді це не на користь. Ємність з питною водою повинна бути герметично закритою, щоб виключити можливість потрапляння мікроорганізмів з повітря.

4. Чи призначена вода "Полтавська Джерельна" для щоденного споживання?

Відповідь: так. "Полтавська джерельна" — це питна вода високої якості. Щоденне вживання такої води, яка має приємний м'який смак, є мікробіологічною чистотою та містить в збалансованій пропорції необхідні мікроелементи, — корисне для життєдіяльності людини.

5. В чому відмінність між мінеральною та питною водою?

Відповідь: мінеральна вода за своїми властивостями є лікувальною, тому вживати її можна нечасто і в невеликій кількості, а перед вживанням необхідно порадитися з лікарем. Питна вода призначена для щоденного вживання. Така вода придатна для споживання без жодних застережень, навіть маленьким дітям, на ній можна готувати їжу і напої.

6. Чи має значення з якого регіону споживати воду?

Відповідь: звичайно, має. Фахівці рекомендують, вживати воду того регіону, у якому Ви проживаєте, оскільки саме така вода несе найбільшу користь для Вашого організму.

7. Я п'ю багато кави та чаю, люблю також фруктові соки. Часом взагалі не споживаю чисту воду. Мені здається, у напоях і без того міститься достатньо води. Чи правильно я роблю?

Відповідь: ні, неправильно. Чай, кава, соки та інші напої не можуть замінити чисту питну воду, якою нехтувати не можна в жодному разі. Середньодобова норма споживання води — 2,5 л для дорослої людини. Йдеться саме про чисту питну воду, без урахування чаю, кави або соків.

8. У чому полягають переваги води "Полтавська Джерельна"?

Відповідь: переваги питної води "Полтавська Джерельна":

 • природна;
 • натуральна;
 • збалансована за мінеральним складом;
 • відповідає фізичним критеріям якості питної води;
 • призначена для щоденного вживання;
 • широкий асортимент;
 • сертифікована продукція;
 • ціни від виробника;
 • доставка питної води — 18,9 л.

9. Чи є фільтр альтернативою бутильованої води "Полтавська Джерельна"?

Відповідь: ні. Бутильована вода "Полтавська Джерельна" відповідає нормативним документам та жорстким вимогам щодо хімічного складу, фізичних властивостей та бактеріологічних показників. Побутові фільтри універсальні, а тому не завжди ефективні. Підібрати оптимальний у конкретному випадку комплекс водопідготовки можуть лише фахівці після проведення всебічних досліджень. Крім того, система водопідготовки (фільтри) потребує регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Інакше такий фільтр сам перетворюється на джерело зараження води.

10. З якою періодичністю треба проводити санітарну обробку кулера?

Відповідь: ми рекомендуємо виконувати санітарну обробку кулера не рідше, ніж 2 рази на рік при правильній експлуатації кулера. Хоча при використанні води "Полтавська Джерельна" на нагрівальних елементах накип практично не утворюється, все одно необхідно проводити антибактеріальну обробку елементів кулера, що контактують з зовнішнім середовищем (в першу чергу — вузла подачі води).

11. А чи санітарну обробку проходить порожня тара?

Відповідь: так, проходить. Поступаючи на завод від споживачів всі бутилі та сифони проходять ретельну санітарну обробку, піддаються дезінфекції і кілька разів омиваються водою. При виявленні щонайменшого дефекту фахівцями лабораторії заводу тара вилучається з обороту.

12. Що потрібно для того, щоб замовити доставку питної води "Полтавська Джерельна"?

Відповідь: замовити доставку питної води "Полтавська Джерельна" ви можете за телефонами:

(0532) 65-19-16;
МТС: (066) 755-08-68;
КS: (096) 542-62-82,

або заповнити відповідну форму на сайті підприємства для оформлення замовлення.