Вода

Питна вода Полтавська Джерельна™ видобувається з артезіанських свердловин глибиною до 700м. Полтавська Джерельна™ — питна вода, яка має збалансований склад життєво необхідних людському організму мінералів та мікроелементів, має приємний м'який смак і відмінну якість. Полтавська Джерельна™ - ідеальний вибір для щоденного вживання без будь-яких обмежень щодо регулярності та кількості.

Завдяки сучасним методам обробки вода залишається повністю мікробіологічно чистою, зберігає в збалансованій пропорції необхідні мінеральні речовини. Будь-яка страва, приготована на питній негазованій воді «Полтавська Джерельна» буде смачною та корисною, вдало передасть натуральний смак.

За словами директора Українського інституту екології людини професора Михайла Курика: «Існує градація якості питних вод: найвищої якості, високої якості, середньої якості та низької якості. Якщо говорити конкретно про ті питні води, які розливаються в Полтавському регіоні, то оцінку «найвища якість» отримала питна вода Полтавська Джерельна™.

Полтавська Джерельна (газована)
Випускається в ПЕТ-пляшках об'ємом: 0,5 л; 1,0 л; 1,5 л; 2,0 л; сифон.
Термін зберігання: ПЕТ-пляшки — 12 місяців; сифони — 3 місяці.

Полтавська Джерельна™ (негазована)
Випускається в ПЕТ-пляшках об'ємом: 0,5 л; 1,0 л; 2,0 л; 5,0 л; 18,9 л.
Термін зберігання: 6 місяців.

Уся продукція — добре знайомий бренд, за яким стоїть висока, перевірена роками якість і довіра споживача.

Полтавська Джерельна™ від Полтавського заводу продтоварів "Світанок" - це добре знайомий, перевірений роками бренд, котрий завоював довіру споживачів високою якістю продукції.