Про підприємство

Закрите акціонерне товариство "Полтавський завод продтоварів "Світанок" було зареєстроване у 1991 році. Протягом усіх років підприємство динамічно розвивається, оновлює матеріально-технічну базу та застосовує сучасні технології в процесі виробничої діяльності, охоплює нові ринки збуту продукції, що виробляється підприємством.

З 1996 року підприємство розпочало виробництво природної столової води під назвою "Полтавська Джерельна". У 1997 році ЗАТ "Полтавський завод продтоварів "Світанок" отримало свідоцтво на знак для товарів і послуг, яким було захищене виключне право підприємства здійснювати виробництво води під торговою маркою "Полтавська Джерельна".

Наприкінці 2010 року підприємство було реорганізоване шляхом зміни організаційно-правової форми у Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавський завод продтоварів "Світанок".

На сьогоднішній день ТОВ "Світанок" здійснює розлив питної води "Полтавська Джерельна" у ПЕТ-пляшки різного об'єму, а також у полікарбонатні бутилі. Саме останні слугують тарою для доставки питної води "Полтавська Джерельна" на території міста Полтави.  Доставка бутильованої води здійснюється підприємством-виробником у кожен дім, офіс, школу та дитячий садочок.

З метою розширення асортименту та створення додаткових зручностей для споживача підприємством було придбано відповідну лінію для розливу води у сифони. Реалізація продукції у сифонах здійснюється у магазинах міста Полтава.

ТОВ "Полтавський завод продтоварів "Світанок" протягом багатьох років всім відоме не лише як виробник питної води "Полтавська Джерельна", яка на сьогоднішній день виробляється у тару різного об'єму (0,5 л., 1,0 л., 1,5 л., 2,0 л., 5,0 л., 18,9 л.), але й як виробник натурального квасу та безалкогольних напоїв.

З 2012 року підприємство розпочало застосовувати більш сучасні технології стосовно реалізації натурального квасу, у зв'язку з чим ТОВ "Світанок" придбало термоКЕГи. Саме за допомогою термокег натуральний квас залишається протягом усього дня холодним, що завжди оцінить вибагливий споживач, випивши натуральний прохолодний квас у літню спеку. Справжній хлібний квас від "Світанку" добре відомий як полтавцям, так і жителям інших регіонів. Так, зокрема, реалізація квасу здійснюється й у м. Харкові, де протягом багатьох років, завдяки якості, натуральний квас від ТОВ "Світанок" добре відомий як "Полтавський квас".

ТОВ "Світанок" також здійснює виробництво напоїв, зокрема: квасний напій "Добродій""Лимонад""Байкал", "Мохіто".

Продукція підприємства має усі необхідні сертифікати, що підтверджують належну якість продукції, а також неодноразово отримувала найвищі нагороди.

ТОВ "Світанок" приділяє неабияку увагу якості продукції, яку виробляє підприємство. Так, ще у 2008 році на підприємстві була сертифікована система управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009, яка успішно функціонує й на сьогоднішній день.

Підприємство має власну атестовану лабораторію, де кожна партія води проходить суворий контроль на всіх етапах виробництва, що унеможливлює випуск неякісної продукції . Завод продовжує динамічно розвиватися і збільшувати обсяги виробництва. Діяльність підприємства направлена на постійне вдосконалення системи менеджменту якості, поліпшення сервісу і якості продукції, що випускається. Фахівці заводу не зупиняються на досягнутому, вдосконалюють свої вміння та роблять усе можливе для того, щоб доставити якісний продукт до споживача.