27.08.2019

АКЦІЯ

2 бутлі води в подарунок*

З метою популяризації питної води в бутлях та розширення клієнтської бази, ТОВ “Світанок” (далі за текстом - “Організатор”) проводить акцію на умовах, що викладені нижче.

1. При купівлі Покупцем (Клієнтом служби доставки води в бутлях ТОВ “Світанок”) 2-х полікарбонатних бутлів та 1 помпи (з краником чи без) Покупець отримує питну воду Полтавська Джерельна™ в 2-х бутлях безкоштовно*.

2. Акція діє з 27.08.2019р. до 03.09.2019р. (включно)/

3. Організатор може в односторонньому порядку змінити будь-які умови, що зазначені вище, а також доповнити умови акційної пропозиції у будь-який час.

4. В Акції приймають участь виключно замовлення, що були оформлені через офіційний сайт https://www.svitanok.com.ua/dostavka_vody/ або через мобільний додаток Полтавська Джерельна з обов’язковим зазначенням у полі "Зауваження" тексту наступного змісту: "2 бутлі води в подарунок".


*Під подарунком мається на увазі можливість придбати питну воду Полтавська Джерельна™ в 2-х полікарбонатних бутлях ємністю 18,9л. кожен за 1,00 грн. за умови виконання таким Покупцем умов, що викладені вище, та за умови здійснення доставки за однією адресою.

Top