Офіційні правила роботи служби доставки води в бутлях

 1. Для того, щоб стати Клієнтом служби доставки води нашої компанії необхідно мати (або придбати) полікарбонатний бутель. Зазначена покупка є одноразовою, в подальшому Клієнт сплачує лише за воду, надаючи екіпажу пустий придатний для використання полікарбонатний бутель (з етикеткою Полтавська Джерельна™ або Полтавська Кришталева™). Згідно Політики нашої компанії щодо тари, бутлі без етикетки нашого виробництва до обміну не приймаються. З метою виробництва та забезпечення кожного споживача продукцією високої якості нами приймаються виключно ті бутлі, що відповідають умовам, які визначені на нашому сайті.

 2. У вартість товару входить занесення бутля на поверх, у квартиру, офіс, інше приміщення Клієнта з облаштуванням у місці, що зазначає Клієнт безпосередньо при доставці.

 3. Для більш зручного користування водою в бутлях можна користуватись механічною помпою, диспенсером або кулером (якщо є нагальна потреба в охолодженні або нагріванні води).

 4. Доставка води в бутлях здійснюється з понеділка по суботу. Замовлення на доставку питної води, що надійшли до 10.00 год. ранку, виконуються протягом цього ж дня (за виключенням загальноосвітніх шкіл*), а замовлення, що надійшли після 10.00 год., виконуються на наступний робочий день. У випадку, якщо Клієнт бажає отримати своє замовлення в день замовлення (якщо воно було оформлене після 10.00 год. ранку), Клієнт може скористатись послугою "Позапланова доставка" (див. п. 6 цих Правил). Підтвердження можливості надання послуги «Позапланова доставка» в кожному конкретному випадку надається Клієнту оператором служби доставки у телефонному режимі. 

  * Загальноосвітні школи, з огляду на часові обмеження щодо можливого виконання замовлень, відвантажуються протягом наступного робочого дня з моменту надходження замовлення.

 5. Замовлення виконуються за маршрутом, що є запорукою оптимізації витрат на доставку. Ми не доставляємо у бажаний для Клієнта час (за виключенням випадків, коли Клієнт скористався послугою «Експрес-доставка» (див. п. 6 цих Правил)). Саме це (оптимізовані та збалансовані логістичні витрати) дозволяє зберігати вартість питної води нашого виробництва з послугою доставки на оптимальному для Клієнтів рівні.  В той же час Клієнт може замовити доставку води у певний проміжок часу, що не є меншим ніж 3 години, або зазначивши можливість виконання замовлення після певного часу (наприклад, після 18:00 год., зокрема, наприклад, після повернення з роботи додому). У цьому випадку додаткова плата не здійснюється.

 6. Регламент послуг "Позапланова доставка" та "Експрес-доставка" (далі за текстом - "Додаткова послуга"): 


  6.1 Послуга "Позапланова доставка" дозволяє Клієнту отримати своє замовлення в день оформлення замовлення, якщо останнє було здійснене після 10.00 год. ранку. Вартість послуги "Позапланова доставка" становить 20,00 грн. Послуга "Позапланова доставка" може бути оброблена та забезпечена у випадку її надходження з понеділка по п’ятницю з 10.00 год. до 15.00 год. (в усі дні доставки, крім суботи);

  6.2 Послуга "Експрес-доставка" дозволяє отримати замовлення у обумовлений час в  робочий час (+-15 хв.) або протягом 1 години з моменту оформлення замовлення. Вартість послуги становить 40,00 грн. Послуга "Експрес-доставка" може бути оброблена та забезпечена щодо замовлень, які надходять не пізніше 15.00 год. дня, в якому Клієнт бажає скористатись послугою "Експрес-доставка". Замовлення послуги "Експрес-доставка" можуть бути оброблені в суботу до 10.00 год.;

  6.3 У випадку, якщо Клієнт замовляє послугу "Експрес-доставка" після 10.00 год., то додатково сплачувати за послугу "Позапланова доставка" непотрібно;

  6.4 Додаткова послуга ("Позапланова доставка" або "Експрес-доставка") виконується виключно за умови підтвердження Клієнту можливості її виконання в телефонному режимі оператором служби доставки.

 7. Ми доставляємо воду від 1-го бутеля. Замовлення на доставку води можна зробити в будь-який зручний для Клієнта час та спосіб 24 години на добу 7 днів на тиждень:


  7.1 У телефонному режимі: тел.: (0532) 65-19-16 (цілодобово);
  Vodafone: (066) 755-08-68 (цілодобово); КS: (096) 542-62-82 (цілодобово). У неробочий час замовлення приймаються за вищезазначеними номерами телефонів в режимі автовідповідача. У випадку, якщо ви робите замовлення в режимі автовідповідача, назвіть прізвище (найменування юридичної особи), на яке здійснюється замовлення, контактний номер телефону, кількість бутлів, дату доставки води, а також адресу, за якою необхідно доставити воду;

  7.2 Шляхом заповнення форми на сайті  нашої компанії;

  7.3 За допомогою мобільного додатку Полтавська Джерельна, який доступний для завантаження як в Google Play (версія для Android пристроїв), так і в AppStore (версія iOS).


 8. Доставка питної води здійснюється у наступному режимі (графік роботи служби доставки):
 понеділок - п’ятниця  
з 08.30 год. до 19.00 год. (або до останнього виконаного замовлення)

 субота  
з 08.30 год. до 14.00 год. (або до останнього виконаного замовлення)

 неділя
 вихідний


  Важливо!

  Будь ласка, з метою недопущення ситуацій, що можуть компрометувати продукцію нашого виробництва (зокрема, викликати безпідставні сумніви щодо якості продукції) та уникнення непорозумінь, не забувайте про обов’язкове дотримання умов, що пов’язані зі зберіганням питної води та використанням супутнього обладнання. 

  Обов’язковими умовами є:
  • дотримання температурного режиму (від +5°С до +20°С);
  • розташування бутля в місцях, в які не потрапляють сонячні промені, за межами джерел тепла. Розташовувати бутель з водою, зокрема, на підвіконні, біля обігрівачів, радіаторів, інших джерел тепла суворо забороняється;
  • дотримання споживачем рекомендацій щодо регулярного обслуговування (миття, санітарна обробка) супутнього обладнання (помп, диспенсерів, кулерів) та здійснення періодичної заміни помп (1 раз на 6 місяців). Миття та санітарну обробку кулерів необхідно проводити 1 раз на 3 місяці
  • у випадку використання механічної помпи, з метою недопущення потрапляння пилу, що є в повітрі у приміщенні, після кожного циклу набору води необхідно закривати носик помпи відповідною кришечкою, що міститься на помпі поряд з носиком.

  Дотримання зазначених рекомендацій є обов’язковим, оскільки виробництво питних вод Полтавська Джерельна™ та Полтавська Кришталева™ здійснюється за допомогою водопідготовки з мінімальним втручанням у хімічний склад та у структуру води. Саме тому наша питна вода насичена необхідними людині мінералами та багата на мікроелементи, у зв’язку з чим продукт гостро реагує на зовнішні фактори у випадку недотримання умов зберігання та/або використання супутнього обладнання. 

  Замовте доставку води прямо зараз!

  Замовити
  Top