Споживачі, які використовують в ході споживання води з бутлів кулери (апарат для нагріву та охолодження води), час від часу стикаються з проблемою необхідності виконання тих чи інших робіт, що пов’язані з функціонуванням кулерів.

Так, зокрема, кулер необхідно періодично мити та проводити його санітарну обробку. Крім цього, у випадку виникнення проблем технічного характеру, що пов’язані з функціонуванням кулера, його необхідно ремонтувати.

Незважаючи на те, що миття та санітарна обробка кулера — це відносно нескладна процедура, яка має на меті підтримання кулера у нормальному стані, що є передумовою споживання якісної питної води, ТОВ «Світанок» надає послуги з миття та санітарної обробки. Вартість послуги становить 200,00 грн. Регламентний строк виконання робіт - 3-5 робочих дні. На час проведення миття та санітарної обробки ми надаємо безоплатно в користування механічну помпу.

Для виконання миття та санітарної обробки кулера власними силами ви можете ознайомитись з Інструкцією.

На відміну від миття та санітарної обробки, виконати роботи з ремонту кулера власними силами здебільшого для клієнта є малоймовірним. ТОВ «Світанок» надає послуги з ремонту кулерів. Вартість ремонту кулера визначається виключно після діагностики та погодження вартості ремонту з клієнтом.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top