Оренда кулерів

Наша компанія пропонує клієнтам, що споживають питну воду нашого виробництва, асортимент кулерів як для купівлі, так і для оренди. Актуальні розцінки зазначені нижче. Індивідуальні умови можуть бути запропоновані за наявності специфічних факторів (зокрема, значні обсяги закупівель води).

Модель кулера

Розмір щомісячної плати (з ПДВ), грн.

Настільний електронний

300,00

Напольний електронний

350,00

Напольний компресорний

450,00


Санітарна обробка кулерів

Кулери (апарати для нагрівання та охолодження води) в ході їх експлуатації потребують обов’язкової санітарної обробки. Так, санітарну обробку кулерів рекомендується проводити за необхідності*, проте не рідше, ніж  1 раз на 6 місяців. Процедура не є важкою та може бути виконана власними силами згідно Інструкції, яка розміщена на нашому сайті.

Для клієнтів, які не бажають витрачати час, наша компанія надає послуги з санітарної обробки кулерів (п. п. 13, 14 таблиці). Регламентний строк виконання робіт - 3-5 робочих дні. На час проведення санітарної обробки ми надаємо безоплатно в користування механічну помпу.

Нагадуємо, що періодичне проведення санітарної обробки кулерів — це запорука гарантованого споживання якісної питної води Клієнтом.

*Серед ознак, які можуть свідчити про нагальну необхідність проведення санітарної обробки кулера, можна виділити: 1) зміна смаку води чи поява присмаку; 2) позеленіння бутля, який облаштований на кулері, а також елементів кулера, які контактують з водою.

Ремонт кулерів

Наша компанія надає послуги з ремонту кулерів. Розцінки на ремонтні роботи зазначені нижче.

1. Строки виконання робіт — залежать від характеру виконуваних робіт, наявності запчастин на нашому складі та/або складах постачальників запчастин. Строки виконання робіт погоджуються з Клієнтом після здійснення діагностики кулера.

2. Обсяг виконання робіт — ми виконуємо виключно попередньо погоджені з Клієнтом роботи, які необхідні для нормального функціонування кулера.

3. Вартість — визначається після діагностики та в обов’язковому порядку погоджується з Клієнтом до початку виконання робіт.

4. Доставка кулера та повернення може бути здійснена власними силами Клієнта. Наша компанія надає послуги з доставки кулера згідно встановлених розцінок.

5. Строк гарантії на виконані ремонтні роботи становить 3 місяці. Строк гарантії на запчастини (комплектуючі) - 14 календарних днів.

Розцінки на ремонтні роботи та проведення санітарної обробки кулерів

№ з/п

Найменування робіт

Вартість робіт (грн.), з ПДВ

1

Діагностика кулера

200,00

2

Заміна датчика баку гарячої води

200,00

3

Заміна баку гарячої води (в електронному кулері)

від 550,00

4

Заміна баку гарячої води (в компресорному кулері)

від 800,00

5

Заміна реле баку холодної води

550,00

6

Заміна бутилеприйомника

300,00

7

Заміна кабелю живлення

150,00

8

Заміна крана

150,00

9

Доставка кулера (в обидві сторони)

120,00

10

Заміна запобіжника

100,00

Санітарна обробка кулера

11

доставка кулера здійснюється самостійно

400,00


Заміна силіконових трубок:

12

в електронному кулері

100,00

13

в компресорному кулері

200,00

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top