Питна вода Полтавська Кришталева™ виробляється з води, що видобувається з артезіанських свердловин глибиною близько 400 метрів. Питна вода Полтавська Кришталева™ дозволяє краще відчути смакові властивості напоїв, які виготовляються на такій воді.

Полтавська Кришталева™ має дещо менший рівень мінералізації. Питна вода Полтавська Кришталева™ не має жодних обмежень щодо кількості та регулярності її вживання. Виробництво Полтавська Кришталева™ здійснюється заводом-виробником виключно у полікарбонатних бутлях, оскільки саме зазначена асортиментна позиція придбавається великою кількість споживачів не лише для втамування спраги шляхом споживання у сирому вигляді, але й для приготування гарячих напоїв.


Найменування та місцезнаходження виробника: Товариство з обмеженою відповідальністю “Полтавський завод продтоварів “Світанок”, Україна, 36011, м. Полтава, вул. Патріарха Мстислава, буд. 52

Умови зберігання питної води в полікарбонатних бутлях: зберігати в місцях, які захищені від впливу прямих сонячних променів при температурі від +5°С до +20°С.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top