Питна вода Полтавська Кришталева® виробляється з води, що видобувається з артезіанських свердловин глибиною близько 400 метрів. Питна вода Полтавська Кришталева™ дозволяє краще відчути смакові властивості напоїв, які виготовляються на такій воді.

Полтавська Кришталева® має дещо менший рівень мінералізації. Питна вода Полтавська Кришталева® не має жодних обмежень щодо кількості та регулярності її вживання. Виробництво Полтавська Кришталева® здійснюється заводом-виробником виключно у полікарбонатних бутлях, оскільки саме зазначена асортиментна позиція придбавається великою кількість споживачів не лише для втамування спраги шляхом споживання у сирому вигляді, але й для приготування гарячих напоїв.


Найменування та місцезнаходження виробника: Товариство з обмеженою відповідальністю “Полтавський завод продтоварів “Світанок”, Україна, 36011, м. Полтава, вул. Патріарха Мстислава, буд. 52.

Хімічний склад води (фактичні значення показників фізіологічної повноцінності мінерального складу): загальна жорсткість: 0,3-0,8 ммоль/дм³; загальна лужність: 4,5-6,5 ммоль /дм³; йод: 0,03-0,05 мг/дм³; калій: 1,0-5,0 мг/дм³; кальцій: 2,5-10,0 мг/дм³; магній: 0,1-5,0 мг/дм³; натрій 150-200 мг/дм³; сухий залишок: 500-800 мг/дм³; фториди: 0,7- 1,5 мг/дм³.

Умови зберігання питної води в полікарбонатних бутлях: зберігати в місцях, які захищені від впливу прямих сонячних променів при температурі від +5°С до +20°С.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top