Політика конфіденційності 

Дата останнього оновлення: "25" квітня 2024р.

Загальні положення

Ця Політика конфіденційності описує, як Полтавська Джерельна®  збирає, використовує та розкриває ваші персональні дані при використанні нашого мобільного застосунку (далі – "Застосунок"). Посилання на нашу політику конфіденційності розміщене в самому застосунку та на сторінці застосунку в Google Play.

Відповідальний за конфіденційність

Якщо у вас є питання щодо цієї політики або збору та використання вашої інформації, ви можете звернутися з питань конфіденційності за адресою: office@svitanok.com.ua.

Типи даних, які ми збираємо

 Персональні дані: Ми можемо збирати ваше ім’я, електронну пошту, номер телефону, адрес доставки та інші подібні інформації, яку ви надаєте при використанні застосунку. Вищезазначені персональні дані необхідні для належного виконання замовлень користувачів застосунку.

 Чутливі дані: Ми не збираємо чутливі дані користувачів через наш застосунок.

Використання інформації

 Ми використовуємо зібрану інформацію виключно для належного виконання замовлень користувачів, що оформлені за допомогою застосунку.

Розкриття інформації

 Ми можемо розкривати ваші дані третім особам лише у випадку, якщо це необхідно для надання наших послуг, за вашою згодою, або за вимогою закону.

Безпека даних

 Ми вживаємо належних заходів безпеки для захисту та запобігання несанкціонованому доступу до ваших персональних даних.

Збереження і видалення даних

 Персональні дані зберігаються протягом часу, необхідного для виконання цілей, що зазначені у цій Політиці, а потім видаляються згідно з нашою політикою збереження даних.

Зміни до політики конфіденційності

 Ми можемо оновлювати цю Політику періодично. Всі зміни будуть опубліковані на цій сторінці з вказанням дати останнього оновлення.

Доступ до політики

 Ця Політика доступна у стандартному веб-переглядачі за URL-адресою: https://www.svitanok.com.ua/voda-v-butlyah/politika-konfidentsijnosti/, яка є загальнодоступною з усіх геозон.

 

За дотриманням умов цієї політики конфіденційності слідкує Полтавська Джерельна® у якості розробника, зазначеного на сторінці застосунку в Google Play і в самому застосунку.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top