Про тару

Полікарбонатні бутлі ємністю 18,9л. – це оборотна тара, яка зазнає миття та обробки (як ззовні, так і зсередини) перед кожним виробничим циклом наповнення бутля питною водою. Для того, щоб наші споживачі мали хоча б орієнтовно уявлення, яким чином відбувається миття бутлів, ми відзняли відео, яке доступне за посиланням.

ТОВ “Полтавський завод продтоварів “Світанок” використовує при виробництві води в бутлях виключно тару, яка виготовлена з полікарбонату, на відміну від ряду інших виробників, які з метою зниження собівартості дозволяють собі виробництво води у пластикові бутлі (ПЕТФ). Саме полікарбонатні бутлі оптимально підходять в якості тари для питної води, оскільки матеріал дозволяє здійснювати обробку за допомогою більш високих температур, що є запорукою вживання якісної питної води кінцевим споживачем. Полікарбонатні бутлі є більш дорожчими у порівнянні з пластиковими, проте ми як відповідальні виробники не дозволяємо економити за рахунок споживача.

У випадку, якщо споживач має пусту тару (полікарбонатний бутель), яка є неушкодженою, знаходиться у прийнятному стані, зазначена тара буде прийнята в наших фірмових магазинах або екіпажами доставки води для обміну. Якщо тара у споживача відсутня або не відповідає умовам, що викладені нижче, споживач повинен купити полікарбонатний бутель. В подальшому наша компанія за власний рахунок здійснює періодичне оновлення тари, оскільки в силу фізичного зносу в ході експлуатації бутлі зношуються та потребують заміни. Вартість полікарбонатного бутля становить 140,00 грн. Тара придбається клієнтом одноразово та в подальшому здійснюється обмін пустого бутля на повний з оплатою лише вартості води.

До обміну наша служба доставки та наші фірмові магазини приймають виключно ті бутлі, що відповідають одночасно наступним умовам:

  • ми приймаємо лише полікарбонатні бутлі, а не пластикові (на полікарбонатних бутлях міститься маркування на дні бутля - PC, тоді як пластикові бутлі маркуються - PET). Саме це є є запорукою споживання якісної питної води нашими споживачами;
  • до обміну ми приймаємо чисті, неушкоджені, без стороннього запаху та ознак використання бутля не за цільовим використанням;
  • бутель має обов’язково містити етикетку Полтавська Джерельна™ або Полтавська Кришталева™ та вона не повинна мати жодних ознак її пошкодження. Як виключення, у випадку відповідності бутля першим двом умовам, ми приймаємо бутлі Аляска™.
Звертаємо увагу, що бутлі інших виробників (за відсутності на бутлі етикетки продукції нашого виробництва без будь-яких ознак її пошкодження) питних вод до обміну не приймаються. Це правило пов’язане, головним чином, з тим, що формат етикетки різних виробників здебільшого відрізняється, а тому та частина, що не охоплюється форматом етикетки нашої продукції, яка містить залишки клею від етикетки попереднього виробника, досить швидко забруднюється й такий бутель швидко втрачає нормальний зовнішній вигляд. Сподіваємось на розуміння та наше спільне бажання споживати воду не лише з чистих зсередини бутлів, проте й з таких, що мають нормальний зовнішній стан.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top