Наша компанія є постачальником широкого асортименту супутнього обладнання, яке допоможе споживачам питної води в бутилях зручно споживати питну воду.

Помпа — найбільш просте та доступне обладнання для розливу води, за допомогою якого здійснюється дозоване подавання води.

В асортименті нашої компанії помпи є 2-х видів: механічні та електричні. Механічні помпи також є звичайні та з краником. Останні дозволяють здійснювати початкове накачування води за допомогою кнопки, а вже подавання накачаної води, наприклад, у стакан - шляхом відкриття кранику, що дозволяє чітко контролювати момент припинення подачі води. Помпу з краником можливо використовувати й у режимі стандартному для звичайних механічних помп при постійно відкритому кранику. Окрім цього, наявні також електричні помпи, подавання води за допомогою яких починається й припиняється шляхом натискання вимикача на помпі, яка призводить до вмикання та вимикання насосу. З детальним асортиментом помп, іншого обладнання та аксесуарів, а також з цінами можна ознайомитись в нашому інтернет-магазині за наступним посиланням.
Механічна помпа

Диспенсер - зручний пристрій для наливу питної води з бутиля.

Диспенсер може бути пластиковим або керамічним. За допомогою кранику диспенсера налив води миттєво як починається, так і припиняється, що дозволяє здійснити налив води у чітко контрольованому обсязі. Завдяки принципу роботи, диспенсер буде зручним навіть для маленької дитини. На відміну від механічної помпи, яка встановлюється зверху бутиля, для використання диспенсеру, бутиль з водою перевертається й влаштовується на диспенсер.

З детальним асортиментом диспенсерів, іншого обладнання та аксесуарів, а також з цінами можна ознайомитись в нашому інтернет-магазині за наступним посиланням.

Диспенсер

Кулер — це апарат для нагріву й охолодження води.

Якщо ви маєте намір споживати воду у гарячих напоях або більш охолодженою, що є особливо актуальною потребою влітку, саме кулер допоможе досягти таких цілей.

З детальним асортиментом кулерів, іншого обладнання та аксесуарів, а також з цінами можна ознайомитись в нашому інтернет-магазині за наступним посиланням.

Диспенсер

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top