Питна вода Полтавська Джерельна® виробляється з води, що видобувається з артезіанських свердловин глибиною близько 400 метрів. Згідно Наукового висновку Українського інституту екології людини Полтавська Джерельна® є водою найвищої якості.

Полтавська Джерельна® призначена для щоденного споживання без будь-яких обмежень щодо кількості та регулярності її вживання. Вона дозволяє поповнювати щоденно організм людини необхідними мікроелементами для повноцінної життєдіяльності.

Обсяги виробництва та реалізації води Полтавська Джерельна® в полікарбонатних бутлях постійно зростаюсь як в результаті збільшення активної клієнтської бази, так і в результаті збільшення обсягів споживання в розрізі окремих споживачів. Так, велика кількість приватних клієнтів (квартир, будинків тощо) здійснюють споживання питної води в полікарбонатних бутлях не лише у сирому вигляді та в гарячих напоях, але й готують перші страви на такій воді.


Найменування та місцезнаходження виробника: Товариство з обмеженою відповідальністю “Полтавський завод продтоварів “Світанок”, Україна, 36011, м. Полтава, вул. Патріарха Мстислава, буд. 52.

Хімічний склад води (фактичні значення показників фізіологічної повноцінності мінерального складу): загальна жорсткість: 0,3-0,8 ммоль/дм³; загальна лужність: 4,5-6,5 ммоль/дм³; йод: 0,03-0,05 мг/дм³; калій: 1,0-5,0 мг/дм³; кальцій: 2,5-10,0 мг/дм³; магній: 0,1-5,0 мг/дм³; натрій: 150-200 мг/дм³; сухий залишок: 700-1000 мг/дм ³; фториди: 0,7-1,5мг/ дм³. 

Умови зберігання питної води в полікарбонатних бутлях: зберігати в місцях, які захищені від впливу прямих сонячних променів при температурі від +5°С до +20°С.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top