Питна вода «Полтавська Джерельна»™ виробляється з води, що видобувається з артезіанських свердловин глибиною близько 400 метрів. Згідно Наукового висновку Українського інституту екології людини «Полтавська Джерельна»™ є водою найвищої якості.

«Полтавська Джерельна»™ призначена для щоденного споживання без будь-яких обмежень щодо кількості та регулярності її вживання. Вона дозволяє поповнювати щоденно організм людини необхідними мікроелементами для повноцінної життєдіяльності.

Обсяги виробництва та реалізації води «Полтавська Джерельна»™ в полікарбонатних бутлях постійно зростаюсь як в результаті збільшення активної клієнтської бази, так і в результаті збільшення обсягів споживання в розрізі окремих споживачів. Так, велика кількість приватних клієнтів (квартир, будинків тощо) здійснюють споживання питної води в полікарбонатних бутлях не лише у сирому вигляді та в гарячих напоях, але й готують перші страви на такій воді.


Найменування та місцезнаходження виробника: Товариство з обмеженою відповідальністю “Полтавський завод продтоварів “Світанок”, Україна, 36011, м. Полтава, вул. Патріарха Мстислава, буд. 52

Умови зберігання питної води в ПЕТ-тарі: зберігати в місцях, які захищені від впливу прямих сонячних променів при температурі від +5°С до +20°С.

Замовте доставку води прямо зараз!

Замовити
Top