Розпочався новий навчальний рік, а з ним продовжилося співробітництво виробника однієї з найякісніших питних вод України зі школами міста. Уже шість років завод «Світанок» здійснює доставку води в усі шкільні навчальні заклади Полтави.

А починалося усе зі співробітництва з міською владою, яка затвердила програму про те, щоб першокласники пили «Полтавську Джерельну» в класах у будь-який час і безкоштовно. Ідея сподобалася і дітям, і батькам, і вчителям, тож дуже скоро батьки, у яких діти навчаються у більш старших класах, почали купувати воду для своїх чад власним коштом. Сума виходить невелика — щомісяця батьки здають по кілька гривень, а користь — величезна. Адже коли дитина може вчасно випити склянку якісної природної води, то почувається добре, та й мозок працює краще щодо засвоєння навчального матеріалу.

На сьогоднішній день, за словами директора Михайла Курика, на основі багаточисленних досліджень Українського інституту екології людини, питна вода «Полтавська Джерельна» за всіма хімічними, мікробіологічними і фізичними властивостями:
  • вода екологічно чиста;
  • біоенегоінформаційно максимально відповідає властивостям внутрішньоклітинної води організму людини;
  • рекомендується для вживання сирою, як основу повноцінного здоров’я людини.

Минулого року кореспонденти «Вечірньої Полтави» підрахували разом зі співробітниками «Світанку», що протягом тижня наші школярі випивають 2–2,5 тисячі літрів «Полтавської Джерельної», а це – від 100 до 150 балонів ємністю 18,9 літра. Але це, напевне, не межа.

Ми поцікавилися у співробітників «Світанку» чи не зменшилася в них кількість замовлень в новому навчальному році й дізналися, що вже з 3 вересня по школах Полтави активно досить доставлялася велика кількість балонів з «Полтавською Джерельною». З’являються й нові класи-споживачі. Батьки залюбки укладають угоди зі «Світанком», адже працювати з ним дуже вигідно і легко. По-перше, ціни на обладнання — помпи для води — надзвичайно демократичні й, незважаючи на численні підвищення вартості енергоносіїв, залишаються незмінними протягом багатьох років. По-друге, при закупівлі помпи, перший балон з водою ємністю 18,9 літрів школярі отримують у подарунок. По-третє, замовлення на доставку води у Полтаві виконується в той же день, якщо воно зроблене до обіду. Якщо надходить пізніше, то вода службою доставки привозиться наступного дня.

Отже, з усіх точок зору «водна пропозиція» від «Світанку» — вигідна. І не скористатися нею — просто гріх…

Замовити питну воду «Полтавська Джерельна » Ви можете за адресою : м. Полтава, вул. К. Лібкнехта, 52 або за телефонами: 7- 46-55; 65-19-16; (066) 755-09-68; (096) 542-62-82.

Top