Український інститут екології людини підтвердив високу якість «Полтавської Джерельної»

Нещодавно керівництво Полтавського заводу продтоварів «Світанок» отримало Науковий висновок про якість питної води «Полтавська Джерельна», підписаний директором Українського інституту екології людини професором Михайлом Куриком. У ньому наведений витяг з протоколу Вченої ради інституту від 17 серпня 2012 року, у якому, зокрема, зазначається:

«Український інститут екології людини провів дослідження фізико-хімічних і структурних властивостей фасованої питної води «Полтавська Джерельна». На основі одержаних наукових результатів Вчена рада інституту затвердила наступний висновок про якість питної води «Полтавська Джерельна».

Питна вода «Полтавська Джерельна», яку випускає Полтавський завод продтоварів «Світанок», є однією з найкращих питних вод України за всіма хімічними, мікробіологічними і фізичними властивостями:

— вода екологічно чиста, під час водо підготовки використовується озонування, а не хлорування;

— біоенергоінформаційно максимально відповідає властивостям внутрішньоклітинної води організму людини;

— рекомендується для вживання сирою, як основа повноцінного здоров’я людини.

Інститут рекомендує використовувати на етикетці води логотип інституту, як гарантію питної води найвищої якості».

Загалом, питна вода заводу «Світанок» фахівцями Інституту екології людини досліджується не вперше. І це слушно, адже важливість питної води в житті людини важко переоцінити.

— Питна вода — це другий у кількісному відношенні продукт, який людина повинна споживати щоденно, — розповідає директор Українського інституту екології людини професор Михайло Курик. — Водне голодування тривалістю 5 діб поступається лише кисневому голодуванню у 5 хвилин.

Для збереження здоров’я важливо слідувати вислову, сформульованому лікарем фітотерапевтом Борисом Скачком: «Воду пити необхідно всім. Треба лише знати: що і як, коли, навіщо і скільки».

Полтавцям однозначно пощастило з питною водою «Полтавська Джерельна». Її можна вживати сирою завжди, всюди і скільки завгодно. Це величезний дар для здоров’я людей і ним треба користуватися з вдячністю.

Top