29.04.2024

Нарешті клієнти служби доставки питної води Полтавська Джерельна® дочекались!

Оновлений мобільний застосунок Полтавська Джерельна®, який повністю інтегровано з веб-сайтом нашої компанії, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та корисний функціонал.

Відтепер у вашому смартфоні зручний мобільний застосунок, за допомогою якого можна зробити замовлення на доставку питної води у декілька кроків та, без будь-яких перебільшень, за декілька секунд. Оновлена версія мобільного застосунку Полтавська Джерельна® дозволяє як додати до замовлення будь-яку товарну позицію, що наявна в нашому інтернет-магазині, так і одразу сплатити онлайн оформлене замовлення, після чого Вам залишиться лише його прийняти від одного з наших екіпажів служби доставки.

Оновлення мобільного застосунку – це черговий крок, що зроблений нашою компанією для підвищення комфорту наших клієнтів.

Якщо ви ще не є клієнтом нашої служби доставки, завантажуйте мобільний застосунок Полтавська Джерельна®, який доступний як для Android (http://surl.li/svwrq), так і для iOS (http://surl.li/sumaa) (мобільний застосунок також можна віднайти за його назвою – Полтавська Джерельна®), та переконайтесь, наскільки просто й зручно замовляти та споживати якісну питну воду Полтавська Джерельна® .

Якісна питна вода – важлива передумова міцного здоровʼя та повноцінного довголіття.

Полтавська Джерельна®

Top