20.12.2019

На сьогоднішній день понад 1300 активних клієнтів, які замовляють доставку питної води в нашій фірмовій службі доставки Полтавська Джерельна™. Дякуємо кожному за довіру та ваш вибір!

Місією нашої компанії є забезпечення кожного клієнта (чи-то мережа кав’ярень з великими обсягами споживання, чи-то маленька квартира з однією людиною, яка споживає воду) якісною питною водою. Саме тому ми не створюємо умов (на кшталт доставка від 2-х бутлів), які, звичайно, істотно обмежують можливості клієнтів, що проживають у квартирах, а наша цінова політика спрямована виключно на отримання клієнтом чесної ціни, максимально оптимізованої. Збалансувати ціну дозволяє, зокрема, оптимізація маршрутів екіпажів доставки. Саме тому клієнт отримує воду згідно маршруту, а тому завчасно визначити час отримання замовлення майже неможливо. В той же час нагадуємо, що кожен клієнт має право скористатись послугою “Експрес-доставка”, яка полягає в отриманні клієнтом свого замовлення протягом 1 години з моменту оформлення замовлення або в обумовлений час (+-15 хв.).

Ми не ідеальні, проте щодня ми робимо все, щоб ставати кращими, вдосконалюватись, усуваючи недоліки в нашій роботі та покращуватись для наших клієнтів. Якщо ви клієнт нашої служби доставки, будемо вдячні за відгук та оцінку нашій роботі. Конструктивна критика дозволяє робити висновки, коригувати дії та покращувати сервіс, а позитивні відгуки надихають усю команду на подальшу роботу та нові здобутки.

Відгук щодо нашої роботи можна залишати на нашій сторінці Google за наступним посиланням https://g.page/poltavskadjerelna/review?gm

Полтавська Джерельна™

Top