"Полтавська Джерельна" - вода, що надихає...

Офіційні правила фотоконкурсу

1.ОРГАНІЗАТОР ФОТОКОНКУРСУ

Організатором фотоконкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавський завод продтоварів "Світанок". Адреса Організатора: 36011, м. Полтава, вул. Карла Лібкнехта, 52.

2.ПЕРІОД ПРОВЕДЕНЯ ФОТОКОНКУРСУ

Фотоконкурс "Полтавська Джерельна" - вода, що надихає..." триває з 1 вересня 2013 до 31 грудня 2013 рр.

3.ПРАВО УЧАСТІ

Беручи участь у Фотоконкурсі, учасник підтверджує, що згоден з Офіційними Правилами. Усі учасники повинні дотримуватись умов, що визначені цими Правилами фотоконкурсу, з якими можна ознайомитись на сайті www.svitanok.com.ua, додаткова інформація за телефонами (05322) 7-47-50, (067) 545-50-82.

4.ПОРЯДОК УЧАСТІ У ФОТОКОНКУРСІ

4.1 Із 1 вересня до 31 грудня 2013 року надсилайте оригінальне, яскраве фото, на якому зображені ви, ваша родина чи друзі з питною водою "Полтавська Джерельна", проявіть фантазію та креативність і отримайте чудовий приз (фото може бути абстрактним та не містити живих істот). Фото надсилати за адресою: 36011 м.Полтава, вул. Карла Лібкнехта, 52 або на е-mail: konkurs@svitanok.com.ua

Учасником Фотококурсу стає особа, яка, відправивши фотороботу, вказала прізвище, ім’я, по-батькові та контактний номер телефону. Кожен учасник, який у період проведення Фотоконкурсу надіслав на e-mail фотографію (відповідно умов Фотоконкурсу) автоматично стає учасником розіграшу подарунків.

4.2 У Фотоконкурсі беруть участь фотографії, на яких зображена питна вода "Полтавська Джерельна" в будь-якій тарі (газована / негазована).

4.3 Особи, які беруть участь у конкурсі несуть повну відповідальність у випадку, якщо фотографії містимуть елементи, які суперечать законодавству України, а також, якщо вони порушують права третіх осіб, у тому числі, проте не виключно авторські права.

4.4 Кількість фотографій та електронних листів від одного учасника необмежена (1 електронний лист не повинен перевищувати 10 Мб).

5.ПОДАРУНКИ ФОТОКОНКУРСУ

Упродовж Фотоконкурсу щомісяця можна виграти грошові премії у розмірі 500грн., 300 грн. та 200 грн. відповідно за І, ІІ, і ІІІ місце та головний приз - фотоапарат Nikon Coolpix L820, який буде розіграно серед переможців Фотоконкурсу, котрих обиратимуть кожного місяця.

6.ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ

Визначення переможців відбувається протягом 5 (п’яти) календарних днів місяця наступного за місяцем, за який визначаються переможці. Визначення переможців здійснюється шляхом таємного голосування конкурсної комісії, в складі: заступник головного редактора газети "Вечірня Полтава" Оксана Клочко, директор ТОВ "Світанок" Владислав Галустян, начальник відділу збуту та маркетингу Світлана Вербова. Кожного місяця комісія обирає три переможця, які посідають І-е, ІІ-е та ІІІ-е місця. Після останнього дня дії Фотоконкурсу комісія визначає переможця серед фотозображень, які стали переможцями місяця. Результати голосування та прізвища переможців опубліковуються на веб-сайті: www.svitanok.com.ua. Серед переможців, які зайняли І-е місце за результатами вересня, жовтня, листопада та грудня 2013 року, комісія визначає переможця серед чотирьох фоторобіт шляхом таємного голосування. Переможець отримує головний подарунок — фотоапарат Nikon Coolpix L820.

7.ПОРЯДОК, УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможців буде повідомлено про факт перемоги шляхом відправки SMS-повідомлення або електронного листа. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення SMS-повідомлення на номер телефону Переможця або момент відправлення електронного листа на електронну адресу Переможця, що вказані ним при відправленні електронного листа.

Для отримання подарунка, Переможці повинні не пізніше ніж у 10-ти денний термін з моменту повідомлення їх про факт перемоги у Фотоконкурсі, підтвердити свою особу, пред’явити представнику Організатора документ, що посвідчує особу учасника-переможця (зокрема: паспорт громадянина України або посвідчення водія).

8.ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ФОТОКОНКУРСУ

Інформація про переможців місяця (Прізвище, ім’я, по-батькові; фотографії, які отримають призові місця) Фотоконкурсу розміщується на офіційному сайті Організатора (www.svitanok.com.ua) кожного місяця (до 10 числа наступного місяця) та не пізніше 15.01.2014 р. (підсумки фінального розіграшу)

ПЕРШИЙ ЕТАП

До 10 числа жовтня, листопада, грудня 2013 року, січня 2014 року, конкурсна комісія обирає з фотографій, що надійшли під час Фотоконкурсу, 3 (три) кращі з кращих Фотографії, автори яких (Учасники Фотоконкурсу) отримають одну із Грошових премій за Перше, Друге та Третє місце.

ДРУГИЙ ЕТАП

Фотографії, що стали переможцями місяця та отримали Перше місце будуть претендентами на головний подарунок - Nikon Coolpix L820. Оголошення фотографії, що перемогла у фіналі Фотоконкурсу та її автора (Учасника Фотоконкурсу), проводиться шляхом розміщення відповідної інформації на Інтернет-сайті , а також додатково може розміщуватися в засобах масової інформації.

9.ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1 Усі подарунки Фотоконкурсу можуть бути отримані Учасниками тільки у відповідності та за умов цих Правил.

Своєю участю у Фотоконкурсі всі Учасники підтверджують свою згоду на отримання безкоштовної інформації та рекламних матеріалів про продукцію Організатора, акцій та заходів, пов’язаних із діяльністю Організатора. Організатор Фотоконкурсу не несе відповідальності за подальше використання Призу. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у фотоконкурсі всі учасники Фотоконкурсу погоджуються з цими Правилами і зобов’язуються їх виконувати. Беручи участь у Фотоконкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує, що він ознайомився з правилами Фотоконкурсу та згоден з їх умовами, а також дає свою згоду на обробку / використання своїх персональних даних, з метою контактування з ним щодо конкурсу, дає свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Фотоконкурсу з маркетинговою та / або будь-якою іншою метою, методами, які не суперечать чинному законодавству України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною / маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені) в ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) на території України, і таке використання не буде відшкодовуватися Організатором Фотоконкурсу або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.

9.2 Відправляючи фото, на якому зображені інші особи, відправник (учасник Фотоконкурсу) підтверджує, що їм отримано від осіб, зображених на фото, дозвіл на розміщення фотографії на сайті (у разі присудження перемоги).

9.3 У випадку недотримання зазначеного зобов’язання та/або пред’явлення до Організатора будь-який вимог, скарг, претензій тощо за відтворення, розміщення, розповсюдження фотографії, усю відповідальність за такі наслідки несе учасник, який направив таке фото.

Top