Питна вода Полтавщини – серед лідерів із найвищою якістю

Вода – беззаперечне джерело життя, хорошого самопочуття. Особливо люди відчувають потребу в якісній воді навесні, коли виснажений організм вимагає додаткової підтримки.

За результатами досліджень Українського інституту екології людини, «Полтавська Джерельна» – вода найвищого ґатунку.

Найкорисніша вода – якісна природна питна вода

Кваліфіковані фахівці впевнено стверджують: найкраща вода – збалансована за хімічним складом, чиста, яка зазнає мінімального втручання під час водопідготовки. Питну воду із кранів обробляють хлором або гіпохлоритом натрію. Це не забезпечує повністю її якість. Адже обладнання водогінних труб застаріле, застосування такого способу обробки не завжди позитивно впливає на якість води. Часто люди, бажаючи споживати якісну воду, встановлюють очисні побутові фільтри. Вони універсальні, тому не завжди ефективні. Крім того, потребують регулярного технічного обслуговування, заміни витратних матеріалів. Якщо цього не робити, фільтр перетворюється на джерело зараження води. Підтвердження неоднозначного ставлення до фільтрів – думки спеціалістів. Директор Інституту колоїдної хімії та хімії води Владислав Гончарук стверджує, що не зустрічав жодного фільтра вітчизняного чи імпортного виробництва, після якого б вода була кращою, ніж та, що подається до фільтра. Тому фільтр іноді виконує виключно психологічну роль, коли споживач (іноді витративши на таке обладнання досить суттєві кошти) заспокоює себе, що він і його родина споживають якісну питну воду.

Природна питна вода, яку добуває завод «Світанок», відповідає всім нормативним документам та жорстким вимогам за хімічним складом, фізичними властивостями та бактеріологічними показниками. У «Полтавській Джерельній» є усі мікроелементи, необхідні для життєдіяльності людини. Вода придатна для споживання в сирому вигляді, без жодних застережень, дозволена навіть маленьким дітям із перших днів життя, на ній можна готувати їжу та напої. Фахівці рекомендують випивати 6-8 склянок такої води на день для забезпечення нормального функціонування організму, гарного самопочуття.

Мінеральна вода – це ліки, тому щодня пити її не можна!

Багато хто вважає, що корисно щодня пити мінеральну воду. Це помилкове твердження часто нав’язують. Мінеральна вода має лікувальні властивості, тому призначати її повинен лише кваліфікований лікар. Якщо займатися самолікуванням, вживаючи замість природної питної лікувальну мінеральну воду, є великий ризик нашкодити здоров’ю. Неконтрольоване вживання мінеральної води призводить до змін кислотного балансу організму. Краще смакувати якісну питну воду.

Світлана Цвіренко, лікар, доцент кафедри педіатрії №1 Української медичної стоматологічної академії, радить обирати природну питну воду, бо мінеральна за своїми властивостями лікувальна, тому для її вживання людина повинна мати спеціальні показання.

Вимоги до питної води нині більш жорсткі, ніж до мінеральної. Підтвердженням цього є те, що, приміром, гранично допустима концентрація таких небезпечних хімічних елементів як кадмій, ртуть, свинець у мінеральних водах в 10 разів більша, ніж дозволяється нормативними документами для питних вод, та в 5 разів більша щодо миш’яку, селену, срібла. Мінеральні води зазвичай мають дисбалансовану структуру за хімічним складом, проте є беззаперечним потенційним лікарським засобом, після ретельного обстеження людини з підбором необхідної за хімічним складом мінеральної води.

Більше 15-ти років поспіль Полтавський завод продтоварів «Світанок» утримує високі позиції якості, виробляє одну з найкращих питних вод України – «Полтавську Джерельну». За результатами досліджень, проведених Українським інститутом екології людини разом із відділом молекулярної фотоелектроніки Інституту фізики НАН України, ця вода унаслідок останніх цьогорічних досліджень отримала оцінку «найвища якість», випередивши такі бренди як «Березівська», «Моршинська», «Старий Миргород», які належать лише до категорії «висока якість».

Питну воду «Полтавська Джерельна» добувають із артезіанської свердловини глибиною близько 700 метрів в екологічному регіоні Полтавщини, – розповідає Владислав Галустян, директор ТОВ «Світанок». – Постійно сертифікуємо продукцію у «Полтавастандартметрології». Результати перевірок свідчать, що вона має високу якість, структура води не змінюється. Кожна партія проходить суворий контроль в атестованій лабораторії, створеній на підприємстві, що унеможливлює випуск неякісної продукції.

Увесь товар ТОВ «Світанок» має необхідні сертифікати, що підтверджують високу якість води. Організація неодноразово отримувала найвищі нагороди за продукцію.

«Полтавська Джерельна» ідеально збалансована за хімічним складом, екологічно чиста, відповідає жорстким вимогам, що на сьогоднішній день ставляться до питної води. Склад «Полтавської Джерельної» відповідає властивостям внутрішньоклітинної води організму людини, тобто вона рекомендована для вживання сирою як основа повноцінного здоров’я людини.

«Полтавська Джерельна» може нормалізувати роботу внутрішніх органів, зміцнити природні захисні механізми, звільнити від шлаків, підвищити загальний тонус організму. Визнану в Україні якісну питну воду можна придбати як у торговельній мережі, так і безпосередньо замовити у 18,9-літрових бутлях у необхідній кількості, завітавши за адресою або зателефонувавши:

ТОВ «Світанок»

м. Полтава, вулиця Карла Лібкнехта, 52

65-19-16, 7-46-55

(066) 755-08-68

(096) 542-62-82

www.svitanok.com.ua

Автор Надія Кучер

Top