29.12.2020

Для зручності споживачів питної води Полтавська Джерельна™ фірмові магазини Полтавська Джерельна™ будуть працювати в усі найближчі дні у звичайному режимі, крім 1 січня. В цей день фірмові магазини не працюватимуть.

У аналогічному режимі працюватиме й фірмова служба доставки питної води за виключенням 7 січня – в цей день служба доставки питної води в бутлях не працюватиме. Нагадуємо, що актуальний режим роботи як фірмових магазинів, так і служби доставки питної води Полтавська Джерельна™ завжди можна знайти на відповідних сторінках сервісу Google карти. Прямі посилання на режими роботи фірмових магазинів Полтавська Джерельна™ можна віднайти за наступним посиланням*

З актуальним режимом роботи служби доставки питної води в полікарбонатних бутлях можна ознайомитись за посиланням*

*Інформація щодо роботи у святкові та неробочі дні завчасно оновлюється, що дозволяє завжди бути в курсі з приводу режиму роботи фірмового магазину або служби доставки питної води Полтавська Джерельна™ Просимо взяти до уваги вищезазначену інформацію, щоб завчасно замовити доставку питної води або придбати питну воду Полтавська Джерельна™ у наших фірмових магазинах.

З прийдешнім Новим роком!
Полтавська Джерельна™

Top