Щотижня полтавські школярі випивають понад дві тисячі літрів води«Полтавські Джерела». П’ять років тому заводом «Світанок» і міською владою Полтави була започаткована акція, згідно з якою в початкових класах шкіл міста були встановлені помпи для води. Наповнював їх озонованою питною водою «Полтавські Джерела» виробник найякіснішої води в Україні — завод «Світанок». А школярі могли пити воду в будь-який час і без обмежень.

З тих пір минуло чимало часу, змінилася й влада в місті, але хороше починання не лише прижилося, а й набуло розвитку. Як розповіли у ТОВ «Світанок», для того, аби розвозити питну озоновану воду «Полтавські Джерела» по школах Полтави, на підприємстві виділена спеціальна машина. Кожного тижня вона відвозить до навчальних закладів від 100 до 150 балонів з водою, місткістю 18,9 літрів. Тож, неважко порахувати, що, в середньому щотижня полтавські школярі випивають 2–2,5 тисячі літрів смачної і якісної води «Полтавські Джерела». Другий рік за міською програмою забезпечення шкіл якісною водою, у перші класи воду привозить «Полтававодоканал», решті — ТОВ «Світанок». Батьки учнів і середньої, і старшої школи, розуміючи важливість споживання якісної води для здоров’я своїх дітей, не шкодують щомісяця здавати кілька гривень для того, аби в класах їхніх дітей завжди була смачна і поживна вода.

Учора ми завітали до загальноосвітньої школи №4 у Полтаві й мали можливість побачити на власні очі як споживають воду «Полтавські Джерела» учні 3-А класу. У них саме закінчився урок фізкультури й діти відразу ж оточили помпу з водою у класі. Розібрали одноразові стаканчики й, зі знанням справи, натискали на помпу, наповнюючи їх водою. Деякі хлопчаки подужали й по дві склянки води. Напившись, усі викинули стаканчики в корзину для сміття. Було помітно, що пити воду завжди, коли їм цього хочеться, для цих дітей — звична справа.

— У нашому класі 29 учнів й ми замовляємо для них балон води кожні два тижні в теплу пору року й приблизно раз на три тижні, коли надворі прохолодно, — розповіла вчитель 3-А класу ЗОШ № 4 міста Полтави Світлана Ольшанська. — Батьки залюбки здають гроші на воду, бо розуміють наскільки важливо для їхніх дітей пити якісну воду, та й коштує вона справді недорого.

— Уже кілька років наша школа співпрацює з заводом «Світанок» і нас це співробітництво повністю влаштовує, — прокоментувала директор ЗОШ № 4 міста Полтави Ірина Полтавець. — Подобається оперативність, з якою виконуються замовлення і задовольняє якість води «Полтавські Джерела». У нашому навчальному закладі цю воду п’ють учні і середніх, і старших класів. Нею забезпечений і медпункт школи.

…Напередодні Дня Святого Миколая ТОВ «Світанок» провів і благодійну акцію — презентував питну озоновану воду «Полтавські Джерела» для маленьких пацієнтів Полтавського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом та дитячої клінічної лікарні міста Полтави.

— Це перша акція заводу «Світанок» у нашій лікарні. Подаровану воду «Полтавські Джерела» ми передали в онко-гематологічне відділення, де проходять лікування 25 дітей, — розповіла головний лікар дитячої клінічної лікарні міста Полтави Людмила Пономаренко.

…У початкових класах школи дітлахи ще не знають, що організм дорослої людини містить до 40 літрів води. У крові — 80% води. 90% мозку — це теж вода. У м’язах води приблизно 70%, в кістках скелету — 20%. Цю науку їм ще належить опанувати. Але їхні батьки уже сьогодні можуть бути впевнені, що з якісною озонованою питною водою «Полтавські Джерела» організм їхніх дітей розвивається правильно!
Top