Цього року «Світанок», як завжди, добре працював для свого споживача. На полицях супермаркетів та маленьких крамниць можна завжди знайти питну воду найвищої якості «Полтавську Джерельну». Служба доставки із завзяттям доставляє якісну питну воду в бутилях ємністю 18,9 літра у домівки та офіси полтавців.

Чим же запам’ятався 2014 рік і що нового відбулося на заводі «Світанок»?

На Полтавщині «Полтавська Джерельна» відома вже давно, вона користується попитом і знайшла свого споживача, але зупинятися на досягнутому «Світанок» не збирається.

Усім знайома та улюблена якісна питна вода «Полтавська Джерельна» тепер у більш зручній та комфортній пляшці. Уся продукція, що розливається у ПЕТ-тару, тепер змінить своє «обличчя», і споживачі вже можуть придбати воду у новій пляшці. Сучасний ринок продажу диктує свої правила, і «Світанок» не відстає від потреб споживача.

Змінилася пляшка, та не змінилася якість, навіть удосконалилася. Восени цього року «Світанок» запровадив у своєму виробництві систему управління безпечністю харчових продуктів HACCP

(ДСТУ ISO 22 000:2007). Ця система є додатковим механізмом, що забезпечує максимальний контроль виробництва питної води «Полтавська Джерельна». За роки існування завод «Світанок» виробив мільйони літрів води, і її якість залишається незмінною і до цього часу. Адже за виснов-ками Українського інституту екології людини, «Полтавська Джерельна» є однією з найкращих питних вод України за всіма хімічними, мікробіологічними, фізичними властивостями Директор інституту, професор Михайло Курик, високо оцінив її якість.

Завдяки запровадженій системі HACCP, удосконалюються виробничі потужності, умови зберігання та транспортування продукції. Усі зміни та довершення в роботі заводу «Світанок» несуть у собі голов-ну мету — надати споживачу якісну питну воду, яка максимально відповідає властивостям внутрішньоклітинної води організму, зберігає всі необхідні мікроелементи та корисні речовини, які потрібні людині.

Завод «Світанок» робить усе можливе, аби виробляти питну воду найвищої якості. Але цього року сили також були направлені на удосконалення сервісу обслуговування клієнтів, які замовляють бутильовану воду «Полтавська Джерельна» додому або в офіс. Тепер кожен, хто хоче замовити воду, може робити це у зручний для нього час (24 години на добу, 7 днів на тиждень), зателефонувавши на багатоканальний міський номер (65-19-16) або за мобільними номерами (066-755-08-68;

096-542-62-82). Ви маєте можливість залишити замовлення менеджеру або на автовідповідач і вчасно отримати питну воду. Швидко залишити замовлення можна і через Інтернет, скориставшись відповідною формою замовлення на сайті підприємства

svitanok.com.ua.

Крок за кроком, рік за роком удосконалюється ефективність використання потужностей заводу «Світанок», покращується сервіс та якість обслуговування, а вода «Полтавська Джерельна» залишається незмінно якісною та смачною. Вона, як завжди, втамовує спрагу, насичує організм необхідними і важливими мікроелементами та підтримує водний баланс людини. Зміни, які відбулися на заводі, спрямовані на споживача питної води найвищої якості, аби він завжди пив та насолоджувався «Полтавською Джерельною».

«Наша вода — ваше здоров’я!»

Ірина ПЕДОРЕНКО

Вечірня Полтава № 52 від 24.12.2014р.

Top