У свята і будні — з «Полтавською Джерельною»

Сьогоднішній день Святого Миколая у будинки й офіси багатьох полтавців увійде з подарунками. У когось серед них обов’язково буде й вода «Полтавська Джерельна». Адже останніми роками люди почали розуміти роль води для здоров’я і життя власного, а також своїх рідних і близьких людей. Тому той щедрий дар, яким обдарувала полтавців природа, багато хто підносить і як подарунок, сповна розуміючи його цінність.

Протягом 15-ти років полтавський завод продтоварів «Світанок»пропонує своїм покупцям одну з найкращих питних вод України«Полтавську Джерельну». За цей час у цієї торгової марки сформувалося велике коло постійних прихильників і споживачів, а співробітники заводу для когось стали близькими людьми. З ними полтавці діляться своїми думками й спостереженнями щодо впливу «Полтавської Джерельної» на людський організм.

«Користуюся водичкою «Полтавська Джерельна» протягом 4–5 років. Почуваюся добре!» — пише Наталія Шумейко з Миргорода.

«Дякую усьому колективу заводу «Світанок» за воду, яка оздоровлює організм людини», — зазначає у своєму листі інвалід Великої Вітчизняної війни Дмитро Макарович Діденко.

«Постійно купуємо воду вашого підприємства. Негазована вода особливо подобається нашій онучці. Дівчинка має тяжку форму діабету й тому води п’є багато. Купували й куштували воду багатьох марок, але «світанкова» їй справді підходить після бюветної води, яку вона пила в санаторії «Миргород». Ваша вода не поступається за своїми корисними властивостями. Тож виробляйте її і надалі. З повагою сім’я П.».

«Шановна адміністрація ТОВ «Світанок», наша-ваша вода для користувачів Полтави є здоров’ям. Тільки цю воду я споживаю постійно. Кожного місяця купую по дві упаковки «Полтавської Джерельної» та заправляю два сифони. Дякую за вашу працю і послуги», — написав Олександр Сердюк.

Зрозуміло, що на сторінках газети маємо можливість навести фрагменти лише з кількох листів жителів Полтавщини, котрі спробували і полюбили «Полтавську Джерельну». І тут, здається, доречно сказати й про відповідальність працівників заводу «Світанок». Випускаючи основний продукт для здоров’я людини, на заводі постійно шукають нові найсучасніші форми донесення води до споживача. Використовують останні розробки щодо знезараження та збереження всіх корисних властивостей природної води. А ще працівники «Світанку» щедро діляться цим великим даром природи, виступаючи в якості благодійників.

— Завод «Світанок» часто виступає в якості спонсора на спортивних змаганнях, загальноміських заходах чи надає воду для окремих організацій, — розповідає директор ТОВ «Світанок» Владислав Галустян. — Таким чином співпрацювали з Велосипедною спортивною асоціацією, ГО «Полтавська федерація веслування на човнах «Дракон», модельною агенцією «Марго», Спілкою громадських організацій спортивного танцю України, ОЦЕВУМом, Міжнародним меморіалом з волейболу та багатьма іншими. Нам приємно, що полтавцям самим смакує «Полтавська Джерельна» й вони пригощають нею своїх гостей.

Про те, що цією водою дійсно пригощають гостей, і роблять це із задоволенням і гордістю за те, що маємо таку чудову природну й якісно донесену до споживача воду, розповів і директор Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко:

— Завод «Світанок» неодноразово виступав спонсором нашого фестивалю «В гостях у М.В. Гоголя», на який приїжджають гості з України. Росії та інших країн світу. Нам приємно, що наші гості відзначають особливий смак «Полтавської Джерельної» серед інших принад і нашого фестивалю, і нашого міста, — зазначив Олексій Миколайович. — З цією ж водою, яку люб’язно надає завод «Світанок», наші артисти їдуть і на гастролі. Уже кілька років в нашому колективі існує традиція пити саме «Полтавську Джерельну» — в театрі встановлено п’ять кулерів. Неодноразово виробники інших вод пропонували нам спробувати їхню воду, але ми не зраджуємо «Полтавській Джерельній», бо переконалися — вона дійсно найкраща в Україні. Ця вода не потребує додаткової очистки, не залишає накипу при кип’ятінні й є водою того регіону, де ми проживаємо. За всіма параметрами важко знайти кращу. Особисто я «Полтавську Джерельну» споживаю вже років п’ятнадцять. Вдома є кулер, тож «Полтавська Джерельна» смакує і радує мою сім’ю завжди.

Top